Maribo Regatta 2024 Søndersø, Maribo 18.05.2024 - 19.05.2024
  • 1
    Lør FM
    09:00
    U16
    Udgår
    0
  • 2
    Lør FM
    09:07
    U16
    Udgår
    0
  • 3
    Lør FM
    09:14
    U18
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Kok Oliver
    FA-52006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    4:08:311
    2Kjær Malthe
    FA-32007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    4:20:986
    3Salomon Thing Isak
    FA-72007
    Holte
    Holte Roklub
    4:29:746
    4Mittag Søren
    SF-52006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:48:024
    5Dirchsen Alexander
    SF-62006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    4:53:758
    6Jensen Cornelius
    SF-22007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    5:15:120
  • 4
    Lør FM
    09:21
    U18
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Andersen Sune
    FA-42007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:15:589
    2Romanovich Nikita
    FA-62006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:16:633
    3Klitte Johan
    FA-22007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:16:763
    4Boes Askaa Alfred
    SF-42006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:20:940
    5Rasmussen Jeppe
    SF-32006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:41:055
    6Blomgren-Hansen Frederik
    SF-72007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:51:142
  • 5
    Lør FM
    09:38
    U14
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Petersen August
    FA-52010
    Nibe
    Nibe Roklub
    48:332
    2Mørch Ditlev
    SF1-52010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    51:535
    3Kjærhus Asger
    SF2-62010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    54:339
    4Drewsen Alexander
    SF1-72010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    56:219
    5Vaabengaard Kruse Lukas
    SF2-72011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:00:693
    6Åstrøm Sebastian
    SF1-12011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:02:510
    7Herdahl Elias
    2010
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    DNF
  • 6
    Lør FM
    09:42
    U14
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Baastrup Viggo
    FA-42010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    49:775
    2Nielsen Mathias
    SF2-52011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    50:562
    3Svalgaard Alexander
    SF1-42010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    52:402
    4Wall Andy
    SF2-32010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    54:169
    5Rasmussen Alfred
    SF1-22011
    Holte
    Holte Roklub
    58:303
    6Lervang Tobias
    SF2-82010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    59:106
    7Jondal Rasmussen Hans Otto
    2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    DNS
  • 7
    Lør FM
    09:46
    U14
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Olsen Artur
    FA-62010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    51:364
    2Erichsen Samuel
    SF2-42010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    53:284
    3Kaarsberg Leander
    SF1-62010
    Nibe
    Nibe Roklub
    55:707
    4Rose Otto
    SF1-32010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    58:001
    5Wetke Gustav
    SF2-22011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    59:038
    6Dalset Hofflund Saxe
    SF1-82011
    Holte
    Holte Roklub
    1:02:988
    7Lunow Ludvig
    SF2-92011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:03:641
  • 8
    Lør FM
    09:50
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Jensen Anton
    FA-52008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    42:160
    2Kjærhus Anton
    FA-32008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    42:283
    3Nørgaard Jensen David
    FA-72008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    42:446
    4Sundbye-Knudsen Nilas
    SF-52009
    Holte
    Holte Roklub
    46:273
    5Bloch Hans
    SF-62009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    46:467
    6Molin Andreas
    SF-22008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    46:693
    7Løvborg Christian-Emil
    SF-82009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    46:817
    8Olsen Hugo
    SF-9/OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    51:464
    9Jeppesen Andreas
    OUT2009
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    1:01:461
  • 9
    Lør FM
    09:54
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Reckendorff Pilemand Malthe
    FA-42009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    42:937
    2Hald Laurits
    FA-62009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    43:914
    3Westergaard Alexsander
    FA-22008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    43:991
    4Andreasen Anton
    SF-42008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    44:418
    5Børresen Johannes
    SF-32008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    45:704
    6Nissen Anton
    SF-72008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    48:101
    7Kruse Mathias
    SF-12008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    49:378
    8Kipling Luca
    SF-9/OUT2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    50:175
    9Poulsen Sofus
    OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    53:832
  • 10
    Lør FM
    09:58
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Alsøer Caroline
    FA-52008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    47:891
    2Søborg Frida
    FA-32008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    50:198
    3Hinge Frida
    FA-72008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    52:698
    4Valggreen Maya
    SF-52009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    53:258
    5Melsen Frida
    SF-62008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    54:232
    6Vestergaard Astrid
    SF-22008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    56:242
  • 11
    Lør FM
    10:02
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Yde Naomi
    FA-42009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    54:660
    2Knudsen Clara
    FA-62009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    55:147
    3Fabricius Marie
    FA-22009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    56:487
    4hald Kartrine
    SF-42009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:10:945
    5Tuxen Thea
    SF-32008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:12:359
    6Bigum Frida
    2008
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    WTH
  • 12
    Lør FM
    10:06
    U18
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Valgren Tobias
    FA-52006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    40:724
    2Nielsen Daniel
    FA-32006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    41:711
    3Honoré Sebastian
    FA-72007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    42:228
    4Poulsen Albert
    SF-52006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    42:331
    5Madsen Kristoffer
    SF-62006
    Odense
    Odense Kajakklub
    44:118
    6Boes Askaa Alfred
    SF-22006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    44:668
    7Jensen Cornelius
    SF-82007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    45:021
    8Vilsmark Jonas
    SF-9/OUT2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    45:808
  • 13
    Lør FM
    10:10
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Qvist Christian
    FA-42006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    41:403
    2Langballe Karl-Emil
    FA-62007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    42:370
    3Blomgren-Hansen Frederik
    FA-22007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    45:157
    4Mittag Søren
    SF-42006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    45:490
    5Rasmussen Jeppe
    SF-32006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    46:987
    6Kjær Malthe
    SF-72007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    47:490
    7Dirchsen Alexander
    SF-12006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    52:754
  • 14
    Lør FM
    10:14
    U18
    Udgår
    0
  • 15
    Lør FM
    10:18
    U18
    Udgår
    0
  • 16
    Lør FM
    10:22
    Senior
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Kamper Kristensen Kristian
    FA-52003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    40:096
    2Maretti Søren
    FA-31997
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    40:976
    3Skau Toftgaard Gustav
    FA-72005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    41:726
    4Dyrvig Larsen Anders
    SF-52004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    43:436
    5Kjærbo Esben
    SF-62005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    43:730
    6Jakobsen Johnny
    SF-21989
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    52:964
  • 17
    Lør FM
    10:26
    Senior
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Åkerlund William
    FA-42002
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    40:094
    2Hansen Mikkel
    FA-62004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    40:121
    3Lebeda Bohdan
    FA-22005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    40:974
    4Schaufuss Oskar
    SF-42003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    41:734
    5Borggaard Jeppe
    SF-32005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    42:498
    6Pold Mads
    SF-72004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    42:768
  • 18
    Lør FM
    10:30
    U14
    Officiel
    5
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Erichsen Samuel
    Svalgaard Alexander
    FA-42010
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    49:382
    2Lervang Tobias
    Lunow Ludvig
    FA-62010
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    50:559
    3Dalset Hofflund Saxe
    Rasmussen Alfred
    FA-22011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    1:08:871
    4Nielsen Mathias
    Vaabengaard Kruse Lukas
    2011
    2011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    DNF
    5Baroudy David
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    WTH
  • 19
    Lør FM
    10:34
    U14
    Officiel
    5
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Kaarsberg Leander
    Petersen August
    FA-52010
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    Nibe
    Nibe Roklub
    50:468
    2Wetke Gustav
    Kjærhus Asger
    FA-32011
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    52:685
    3Drewsen Alexander
    Jondal Rasmussen Hans Otto
    FA-72010
    2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    58:032
    4Mørch Ditlev
    Olsen Artur
    SF-52010
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    58:065
    5Rose Otto
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    WTH
  • 20
    Lør FM
    10:38
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bacher-Terkelsen Christian
    Klitte Rasmus
    FA-52008
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    39:773
    2Jensen Anton
    Molin Andreas
    FA-32008
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    40:440
    3Børresen Johannes
    Andreasen Anton
    FA-72008
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    45:534
    4Kipling Luca
    Nissen Anton
    SF-52009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    45:660
    5Baastrup Viggo
    Løvborg Christian-Emil
    SF-62010
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    45:904
    6Kruse Mathias
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    WTH
  • 21
    Lør FM
    10:42
    U16
    Officiel
    5
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nørgaard Jensen David
    Nissen Magnus
    FA-42008
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    39:639
    2Kjærhus Anton
    Reckendorff Pilemand Malthe
    FA-62008
    2009
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    41:333
    3Westergaard Alexsander
    Hald Laurits
    FA-22008
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    43:016
    4Bloch Hans
    Karki Mailo
    SF-42009
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    46:323
    5Olsen Hugo
    Poulsen Sofus
    SF-32008
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    50:167
  • 22
    Lør FM
    11:06
    U14
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Mørch Ditlev
    FA-32010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    53:138
    2Svalgaard Alexander
    FA-82010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    53:221
    3Kaarsberg Leander
    FA-12010
    Nibe
    Nibe Roklub
    56:491
    4Rose Otto
    FB-52010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    58:031
    5Drewsen Alexander
    FB-32010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    58:711
    6Rasmussen Alfred
    FB-72011
    Holte
    Holte Roklub
    1:01:162
    7Åstrøm Sebastian
    FB-12011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:05:002
    8Dalset Hofflund Saxe
    FB-9/OUT2011
    Holte
    Holte Roklub
    1:08:332
  • 23
    Lør FM
    11:10
    U14
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nielsen Mathias
    FA-72011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    51:185
    2Erichsen Samuel
    FA-22010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    52:309
    3Wall Andy
    FA-92010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    52:855
    4Kjærhus Asger
    FB-42010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    58:063
    5Wetke Gustav
    FB-62011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:00:959
    6Vaabengaard Kruse Lukas
    FB-22011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:01:149
    7Lervang Tobias
    FB-82010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:02:536
    8Lunow Ludvig
    FB-9/OUT2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:06:540
  • 24
    Lør FM
    11:14
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Molin Andreas
    FA-82008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    43:161
    2Andreasen Anton
    FA-12008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    44:267
    3Bloch Hans
    FA-92009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    45:354
    4Børresen Johannes
    OUT2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    45:394
    5Sundbye-Knudsen Nilas
    OUT2009
    Holte
    Holte Roklub
    45:704
    6Nissen Anton
    OUT2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    47:694
    7Kruse Mathias
    OUT2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    47:738
    8Løvborg Christian-Emil
    OUT2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    49:498
    9Kipling Luca
    OUT2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    49:714
  • 25
    Lør FM
    11:18
    U16
    Officiel
    5
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Melsen Frida
    FA-82008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    54:370
    2Vestergaard Astrid
    FA-12008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    54:590
    3Valggreen Maya
    FA-92009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    54:827
    4Tuxen Thea
    OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:09:058
    5hald Kartrine
    OUT2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:09:705
  • 26
    Lør FM
    11:22
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Poulsen Albert
    FA-82006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    42:233
    2Boes Askaa Alfred
    FA-12006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    42:510
    3Madsen Kristoffer
    FA-92006
    Odense
    Odense Kajakklub
    42:913
    4Jensen Cornelius
    OUT2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    44:227
    5Mittag Søren
    OUT2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    45:324
    6Rasmussen Jeppe
    OUT2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    45:924
    7Vilsmark Jonas
    OUT2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    47:000
    8Kjær Malthe
    OUT2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    47:584
    9Dirchsen Alexander
    OUT2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    50:191
  • 27
    Lør FM
    11:26
    U18
    Udgår
    0
  • 28
    Lør FM
    11:30
    Senior
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Borggaard Jeppe
    FA-82005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    41:827
    2Schaufuss Oskar
    FA-12003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    42:141
    3Kjærbo Esben
    FA-92005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    42:498
    4Dyrvig Larsen Anders
    OUT2004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    42:828
    5Pold Mads
    OUT2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    43:024
    6Jakobsen Johnny
    OUT1989
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    43:884
  • 29
    Lør FM
    11:45
    U16
    Officiel
    4
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bloch Hans
    Karki Mailo
    FA-82009
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    42:366
    2Kipling Luca
    Nissen Anton
    FA-12009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    44:706
    3Baastrup Viggo
    Løvborg Christian-Emil
    FA-92010
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    45:300
    4Olsen Hugo
    Poulsen Sofus
    OUT2008
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    49:167
  • 30
    Lør FM
    11:49
    U14
    Udgår
    0
  • 31
    Lør FM
    12:09
    U18
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Boes Askaa Alfred
    FA-82006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:39:979
    2Rasmussen Jeppe
    FA-12006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:40:115
    3Mittag Søren
    FA-92006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:40:152
    4Blomgren-Hansen Frederik
    OUT2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:42:012
    5Dirchsen Alexander
    OUT2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    5:00:987
    6Jensen Cornelius
    2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    WTH
  • 32
    Lør FM
    12:13
    U16
    Udgår
    0
  • 33
    Lør EM
    13:20
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    4:11:558
    2Hald Laurits
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    4:22:509
    3Westergaard Alexsander
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    4:23:976
    4Børresen Johannes
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    4:33:777
    5Bloch Hans
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    4:33:850
    6Sundbye-Knudsen Nilas
    2009
    Holte
    Holte Roklub
    4:38:507
    7Kruse Mathias
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    4:43:534
    8Olsen Hugo
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    5:02:749
    9Poulsen Sofus
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    5:31:125
  • 34
    Lør EM
    13:27
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Søborg Frida
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    4:42:012
    2Alsøer Caroline
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:51:035
    3Knudsen Clara
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    5:03:084
    4Fabricius Marie
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    5:25:014
    5hald Kartrine
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    6:38:064
    6Tuxen Thea
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    6:47:023
  • 35
    Lør EM
    13:27
    U16
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1SKLANICZ Judit
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    6:33:000
  • 36
    Lør EM
    13:34
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kok Oliver
    2006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    4:09:719
    2Andersen Sune
    2007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:16:917
    3Salomon Thing Isak
    2007
    Holte
    Holte Roklub
    4:19:794
    4Romanovich Nikita
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:21:504
    5Klitte Johan
    2007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:22:050
    6Kjær Malthe
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    4:28:128
    7Boes Askaa Alfred
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:40:025
    8Rasmussen Jeppe
    2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:40:899
    9Mittag Søren
    2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    5:09:865
  • 37
    Lør EM
    13:41
    U18
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nielsen Agnete
    2006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    4:48:804
    2Bach Nielsen Marie
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    4:54:428
    3Christensen Ellen
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    5:04:089
    4Skov Rose
    2006
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    5:05:442
    5Larsen Mille
    2006
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    5:24:344
    6Højdam Karen
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    5:29:008
  • 38
    Lør EM
    13:48
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kamper Kristensen Kristian
    2003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    4:01:792
    2Skau Toftgaard Gustav
    2005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    4:02:405
    3Blem Marcus
    2003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    4:03:148
    4Dekker Milan
    2001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    4:03:395
    5Borggaard Jeppe
    2005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    4:08:699
    6Linde Rik
    2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    4:09:519
    7Hansen Mikkel
    2004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    4:09:576
    8Hinge Carl
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:23:337
    9Jakobsen Johnny
    1989
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    4:41:465
  • 39
    Lør EM
    13:55
    Senior
    Officiel
    5
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bonney Emily
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:35:163
    2Stoubæk Hannah
    2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:37:036
    3Blomgren-Hansen Sophie
    2003
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:40:293
    4Bressendorff Andersen Sara
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    4:49:524
    5Jacobsen Nanna
    2005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    5:03:092
  • 40
    Lør EM
    14:12
    U12
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Krintel Malte
    2012
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    58:275
    2Jørgensen Mads
    2012
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:01:772
    3Isbrand Storm
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:02:088
    4Hostrup Andreas
    2013
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:10:012
    5Wetke Oskar
    2013
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:13:253
    6Hostrup Mathias
    2013
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:13:739
  • 41
    Lør EM
    14:16
    U12
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Fabricius Julie
    2012
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:02:020
    2Jakobsen Lærke
    2012
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:15:007
    3Nielsen Alba
    2013
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:21:281
  • 42
    Lør EM
    14:20
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kjærhus Asger
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    55:597
    2Drewsen Alexander
    2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    56:261
    3Rose Otto
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    56:991
    4Wetke Gustav
    2011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:00:534
    5Rasmussen Alfred
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    1:00:791
    6Vaabengaard Kruse Lukas
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:01:674
    7Lervang Tobias
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:01:868
    8Åstrøm Sebastian
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:03:338
    9Lunow Ludvig
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:07:305
  • 43
    Lør EM
    14:24
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Petersen August
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    47:964
    2Baastrup Viggo
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    50:465
    3Nielsen Mathias
    2011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    50:965
    4Mørch Ditlev
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    51:495
    5Svalgaard Alexander
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    51:865
    6Olsen Artur
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    52:241
    7Erichsen Samuel
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    53:371
    8Wall Andy
    2010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    54:255
    9Kaarsberg Leander
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    56:128
  • 44
    Lør EM
    14:28
    U14
    Officiel
    4
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Thomsen Johanna
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    57:617
    2Vaabengaard Kruse Sofie
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    59:857
    3De Neergaard Alma
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:06:927
    4Salomon Thing Selma
    2010
    Holte
    Holte Roklub
    1:09:324
  • 45
    Lør EM
    14:32
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nørgaard Jensen David
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    42:728
    2Reckendorff Pilemand Malthe
    2009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    43:252
    3Kjærhus Anton
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    43:758
    4Molin Andreas
    2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    43:958
    5Westergaard Alexsander
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    44:215
    6Andreasen Anton
    2008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    44:585
    7Jensen Anton
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    44:652
    8Hald Laurits
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    44:668
    9Bloch Hans
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    46:658
  • 46
    Lør EM
    14:36
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Alsøer Caroline
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    47:449
    2Søborg Frida
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    47:535
    3Yde Naomi
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    50:319
    4Knudsen Clara
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    51:543
    5Hinge Frida
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    52:419
    6Vestergaard Astrid
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    54:619
    7Valggreen Maya
    2009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    54:653
    8Melsen Frida
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    54:906
    9Fabricius Marie
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    55:943
  • 47
    Lør EM
    14:40
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qvist Christian
    2006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    39:848
    2Valgren Tobias
    2006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    39:988
    3Honoré Sebastian
    2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    40:164
    4Langballe Karl-Emil
    2007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    40:358
    5Nielsen Daniel
    2006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    40:701
    6Poulsen Albert
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    41:938
    7Boes Askaa Alfred
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    42:011
    8Madsen Kristoffer
    2006
    Odense
    Odense Kajakklub
    42:528
    9Blomgren-Hansen Frederik
    2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    44:655
  • 48
    Lør EM
    14:44
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Noe Alberte
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    46:546
    2Bach Nielsen Marie
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    48:493
    3Hjorth Korneliussen Karla
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    48:880
    4Kildahl Emile
    2007
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    50:517
    5Christensen Ellen
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    54:444
    6Trudslev Frida
    2007
    Odense
    Odense Kajakklub
    54:950
    7Skov Rose
    2006
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    55:934
    8Højdam Karen
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    56:267
    9Larsen Mille
    2006
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    58:961
  • 49
    Lør EM
    14:48
    U18
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qwist Anna
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    59:830
    2Dahl Finne Karen
    2008
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:08:351
    3Lollike Maja
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:10:898
  • 50
    Lør EM
    14:48
    U16
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1SKLANICZ Judit
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:00:807
  • 51
    Lør EM
    15:01
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Maretti Søren
    1997
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    38:791
    2Kamper Kristensen Kristian
    2003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    39:111
    3Åkerlund William
    2002
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    39:144
    4Lebeda Bohdan
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    39:694
    5Skau Toftgaard Gustav
    2005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    39:817
    6Hansen Mikkel
    2004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    39:917
    7Borggaard Jeppe
    2005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    40:274
    8Schaufuss Oskar
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    40:657
    9Kjærbo Esben
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    43:184
  • 52
    Lør EM
    15:06
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kirke Munk Ebbesen Cecilie
    2000
    361
    361 Kano og Kajakklub
    47:184
    2Markussen Emilie
    2001
    361
    361 Kano og Kajakklub
    47:511
    3Søborg Asta
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    49:448
    4Bach Nielsen Siri
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    49:821
    5Bressendorff Andersen Sara
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    50:221
    6Knudsen Nicolina
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    50:951
    7Jacobsen Nanna
    2005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    52:255
    8Blomgren-Hansen Sophie
    2003
    361
    361 Kano og Kajakklub
    DNS
  • 53
    Lør EM
    15:11
    U12
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Jørgensen Mads
    Krintel Malthe
    2012
    2011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    58:436
    2Isbrand Storm
    Wetke Oskar
    2012
    2013
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:01:476
    3Hostrup Andreas
    Hostrup Mathias
    2013
    2013
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:06:643
  • 54
    Lør EM
    15:11
    U12
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Jakobsen Lærke
    Fabricius Julie
    2012
    2012
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:10:580
  • 55
    Lør EM
    15:11
    U14
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1De Neergaard Alma
    Vaabengaard Kruse Sofie
    2011
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:01:919
    2Thomsen Johanna
    Hansen Lisa
    2010
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    DNS
  • 56
    Lør EM
    15:16
    U14
    Officiel
    7
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kaarsberg Leander
    Petersen August
    2010
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    Nibe
    Nibe Roklub
    46:647
    2Erichsen Samuel
    Svalgaard Alexander
    2010
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    47:030
    3Mørch Ditlev
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    49:327
    4Wetke Gustav
    Kjærhus Asger
    2011
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    52:977
    5Dalset Hofflund Saxe
    Rasmussen Alfred
    2011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    57:341
    6Lervang Tobias
    Lunow Ludvig
    2010
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:00:381
    7Drewsen Alexander
    Jondal Rasmussen Hans Otto
    2010
    2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    1:09:642
  • 57
    Lør EM
    15:20
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bacher-Terkelsen Christian
    Klitte Rasmus
    2008
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    37:322
    2Nørgaard Jensen David
    Nissen Magnus
    2008
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    38:082
    3Jensen Anton
    Molin Andreas
    2008
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    38:866
    4Kjærhus Anton
    Reckendorff Pilemand Malthe
    2008
    2009
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    38:982
    5Westergaard Alexsander
    Hald Laurits
    2008
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    40:083
    6Bloch Hans
    Karki Mailo
    2009
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    41:573
    7Børresen Johannes
    Andreasen Anton
    2008
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    43:923
    8Kipling Luca
    Nissen Anton
    2009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    44:306
    9Baastrup Viggo
    Løvborg Christian-Emil
    2010
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    55:480
  • 58
    Lør EM
    15:24
    U16
    Officiel
    4
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Yde Naomi
    Knudsen Clara
    2009
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    48:282
    2Hinge Frida
    Valggreen Maya
    2008
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    51:492
    3Fabricius Marie
    Melsen Frida
    2009
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    52:655
    4Thomsen Johanna
    Vestergaard Astrid
    2010
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    53:246
  • 59
    Lør EM
    15:28
    U18
    Officiel
    5
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qvist Christian
    Langballe Karl-Emil
    2006
    2007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    37:031
    2Honoré Sebastian
    Legart Qvist Jonathan
    2007
    2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    37:151
    3Vilsmark Jonas
    Madsen Kristoffer
    2006
    2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Odense
    Odense Kajakklub
    39:871
    4Mittag Søren
    Poulsen Albert
    2006
    2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    40:475
    5Blomgren-Hansen Frederik
    Romanovich Nikita
    2007
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    41:718
  • 60
    Lør EM
    15:32
    U18
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Noe Alberte
    Alsøer Caroline
    2007
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    44:486
    2Søborg Frida
    Bæhrenz Agnete
    2008
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    46:676
    3Kildahl Emile
    Hjorth Korneliussen Karla
    2007
    2006
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    47:640
    4Christensen Ellen
    Skov Rose
    2006
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    51:140
    5Larsen Mille
    Trudslev Frida
    2006
    2007
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    Odense
    Odense Kajakklub
    52:867
    6Bach Nielsen Marie
    Søndergaard Emilie
    2007
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    WTH
  • 61
    Lør EM
    15:36
    Senior
    Officiel
    7
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Barnewitz Dürr Jonas
    Kristensen Jeppe
    2005
    2000
    Holte
    Holte Roklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    36:220
    2Hansen Mikkel
    Kamper Kristensen Kristian
    2004
    2003
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    37:527
    3Maretti Søren
    Saelens Jonas
    1997
    1989
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    38:127
    4Schaufuss Oskar
    Borggaard Jeppe
    2003
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    39:307
    5Dyrvig Larsen Anders
    Lebeda Bohdan
    2004
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    39:547
    6Åkerlund William
    Pold Mads
    2002
    2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    40:227
    7Hinge Carl
    Odgaard Jakobsen Palle
    2003
    2004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Lemvig
    Lemvig Roklub
    40:414
  • 62
    Lør EM
    15:40
    Senior
    Officiel
    5
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Markussen Emilie
    Kirke Munk Ebbesen Cecilie
    2001
    2000
    361
    361 Kano og Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    44:659
    2Stoubæk Hannah
    Blomgren-Hansen Sophie
    2004
    2003
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    361
    361 Kano og Kajakklub
    45:576
    3Søborg Asta
    Bach Nielsen Siri
    2005
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    46:383
    4Knudsen Nicolina
    Jacobsen Nanna
    2005
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    48:756
    5Bonney Emily
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    DNS
  • 63
    Lør EM
    15:44
    U18
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qwist Anna
    SKLANICZ Judit
    2007
    2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    57:015
    2Dahl Finne Karen
    Lollike Maja
    2008
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    57:692
  • 64
    Lør EM
    16:10
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Maretti Søren
    Kristensen Jeppe
    1997
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    3:43:413
    2Barnewitz Dürr Jonas
    Borggaard Jeppe
    2005
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    3:46:737
    3Hansen Mikkel
    Blem Marcus
    2004
    2003
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:49:260
    4Linde Rik
    Dekker Milan
    2005
    2001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    3:49:990
    5Kamper Kristensen Kristian
    Skau Toftgaard Gustav
    2003
    2005
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    3:57:791
    6Hinge Carl
    Schaufuss Oskar
    2003
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:01:605
    7Lebeda Bohdan
    Romanovich Nikita
    2005
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:03:408
    8Dyrvig Larsen Anders
    Odgaard Jakobsen Palle
    2004
    2004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Lemvig
    Lemvig Roklub
    4:05:195
  • 65
    Lør EM
    16:17
    Senior
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Stoubæk Hannah
    Blomgren-Hansen Sophie
    2004
    2003
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:26:662
  • 66
    Lør EM
    16:24
    U18
    Officiel
    4
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kok Oliver
    Valgren Tobias
    2006
    2006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    3:56:579
    2Salomon Thing Isak
    Klitte Johan
    2007
    2007
    Holte
    Holte Roklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:07:000
    3Madsen Kristoffer
    Vilsmark Jonas
    2006
    2006
    Odense
    Odense Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    4:13:454
    4Mittag Søren
    Rasmussen Jeppe
    2006
    2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:15:568
  • 67
    Lør EM
    16:24
    U18
    Officiel
    4
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bach Nielsen Marie
    Nielsen Agnete
    2007
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    4:25:672
    2Christensen Ellen
    Skov Rose Marie
    2006
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    4:44:500
    3Trudslev Frida
    Larsen Mille
    2007
    2006
    Odense
    Odense Kajakklub
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    4:47:614
    4Højdam Karen
    Melsen Frida
    2008
    2008
    Kolding
    Kolding Kajak Klub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    DNS
  • 68
    Søn FM
    08:00
    U14
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Petersen August
    FA-52010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:11:014
    2Mørch Ditlev
    SF1-52010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:19:778
    3Kjærhus Asger
    SF2-62010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:23:875
    4Drewsen Alexander
    SF1-72010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:31:725
    5Vaabengaard Kruse Lukas
    SF2-72011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:36:173
    6Åstrøm Sebastian
    SF1-12011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:45:803
    7Herdahl Elias
    2010
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    DNS
  • 69
    Søn FM
    08:05
    U14
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Baastrup Viggo
    FA-42010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:13:871
    2Nielsen Mathias
    SF2-52011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:18:751
    3Svalgaard Alexander
    SF1-42010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:25:862
    4Wall Andy
    SF2-32010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:33:032
    5Rasmussen Alfred
    SF1-22011
    Holte
    Holte Roklub
    2:38:526
    6Lervang Tobias
    SF2-82010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:39:246
    7Jondal Rasmussen Hans Otto
    SF1-92010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    3:01:588
  • 70
    Søn FM
    08:10
    U14
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Olsen Artur
    FA-62010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:14:871
    2Erichsen Samuel
    SF2-42010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:21:375
    3Kaarsberg Leander
    SF1-62010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:26:565
    4Rose Otto
    SF1-32010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:27:912
    5Wetke Gustav
    SF2-22011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:36:183
    6Dalset Hofflund Saxe
    SF1-82011
    Holte
    Holte Roklub
    2:42:143
    7Lunow Ludvig
    SF2-92011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:43:310
  • 71
    Søn FM
    08:15
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Reckendorff Pilemand Malthe
    FA-52009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:56:648
    2Karki Mailo
    SF1-52010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:58:532
    3Molin Andreas
    SF2-62008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:58:869
    4Nørgaard Jensen David
    SF1-72008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:02:409
    5Sundbye-Knudsen Nilas
    SF2-72009
    Holte
    Holte Roklub
    2:03:822
    6Kruse Mathias
    SF1-12008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:06:102
    7Nissen Anton
    SF2-12008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:18:027
  • 72
    Søn FM
    08:20
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Hald Laurits
    FA-42009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:54:937
    2Westergaard Alexsander
    SF2-52008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:55:537
    3Løvborg Christian-Emil
    SF1-42009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:02:207
    4Andreasen Anton
    SF2-32008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:02:807
    5Kipling Luca
    SF1-22009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:04:111
    6Bloch Hans
    SF2-82009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:05:514
    7Olsen Hugo
    SF1-92008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:16:975
  • 73
    Søn FM
    08:25
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    FA-62008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:51:371
    2Jensen Anton
    SF2-42008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:57:171
    3Kjærhus Anton
    SF1-62008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:59:151
    4Børresen Johannes
    SF1-32008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:11:562
    5Poulsen Sofus
    SF2-22008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:23:440
    6Jeppesen Andreas
    SF1-82009
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:25:257
  • 74
    Søn FM
    08:30
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Alsøer Caroline
    FA-52008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:16:170
    2Søborg Frida
    FA-32008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:18:463
    3Hinge Frida
    FA-72008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:24:690
    4Valggreen Maya
    SF-52009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:25:630
    5Melsen Frida
    SF-62008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:29:257
    6Vestergaard Astrid
    SF-22008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:35:295
    7Hansen Lisa
    SF-82010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:38:381
  • 75
    Søn FM
    08:35
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Knudsen Clara
    FA-42009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:32:879
    2Yde Naomi
    FA-62009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:37:330
    3Fabricius Marie
    FA-22009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:37:996
    4hald Kartrine
    SF-42009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    3:02:808
    5Tuxen Thea
    SF-32008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    3:04:492
    6Bigum Frida
    2008
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    WTH
  • 76
    Søn FM
    08:40
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Kok Oliver
    FA-52006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:54:402
    2Qvist Christian
    SF1-52006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:54:832
    3Legart Qvist Jonathan
    SF2-62007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:01:480
    4Salomon Thing Isak
    SF1-72007
    Holte
    Holte Roklub
    2:03:673
    5Kjær Malthe
    SF2-72007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:04:150
    6Poulsen Albert
    SF1-12006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:07:463
    7Mittag Søren
    SF2-12006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:21:201
  • 77
    Søn FM
    08:45
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Andersen Sune
    FA-42007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:54:630
    2Langballe Karl-Emil
    SF2-52007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:54:663
    3Nielsen Daniel
    SF1-42006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    2:03:897
    4Klitte Johan
    SF2-32007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:13:171
    5Rasmussen Jeppe
    SF1-22006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:15:792
    6Dirchsen Alexander
    SF2-82006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:22:269
    7Jensen Cornelius
    SF1-92007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:38:900
  • 78
    Søn FM
    08:50
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Honoré Sebastian
    FA-62007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:55:838
    2Valgren Tobias
    SF2-42006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:59:729
    3Boes Askaa Alfred
    SF1-62006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:06:873
    4Romanovich Nikita
    SF1-32006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:08:659
    5Madsen Kristoffer
    SF2-22006
    Odense
    Odense Kajakklub
    2:09:489
    6Vilsmark Jonas
    SF1-82006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:13:843
    7Blomgren-Hansen Frederik
    SF2-92007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:15:173
  • 79
    Søn FM
    08:55
    U18
    Udgår
    0
  • 80
    Søn FM
    09:00
    U18
    Udgår
    0
  • 81
    Søn FM
    09:05
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Kamper Kristensen Kristian
    FA-52003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:51:993
    2Borggaard Jeppe
    FA-32005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:54:807
    3Skau Toftgaard Gustav
    FA-72005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:55:707
    4Linde Rik
    SF-52005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:57:384
    5Odgaard Jakobsen Palle
    SF-62004
    Lemvig
    Lemvig Roklub
    1:58:917
    6Dyrvig Larsen Anders
    SF-22004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:59:687
    7Hinge Carl
    SF-82003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:05:324
    8Kjærbo Esben
    SF-9/OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:06:868
  • 82
    Søn FM
    09:10
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Barnewitz Dürr Jonas
    FA-42005
    Holte
    Holte Roklub
    1:48:919
    2Hansen Mikkel
    FA-62004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:48:982
    3Dekker Milan
    FA-22001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:49:276
    4Blem Marcus
    SF-42003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:58:920
    5Larsen Mads
    SF-32004
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:06:160
    6Jakobsen Johnny
    SF-71989
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:08:577
    7Uhrenholt Sebastian
    SF-11997
    Sundby
    Sundby Kajakklub
    2:12:704
    8Schaufuss Oskar
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    WTH
  • 83
    Søn FM
    09:15
    U16
    Officiel
    5
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    Molin Andreas
    FA-52008
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:51:085
    2Hald Laurits
    Westergaard Alexsander
    FA-32009
    2008
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:51:695
    3Sundbye-Knudsen Nilas
    Andreasen Anton
    FA-72009
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:56:989
    4Kipling Luca
    Nissen Anton
    SF-52009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:57:586
    5Poulsen Sofus
    Olsen Hugo
    SF-62008
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:15:391
  • 84
    Søn FM
    09:20
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bacher-Terkelsen Christian
    Kjærhus Anton
    FA-42008
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:47:224
    2Klitte Rasmus
    Jensen Anton
    FA-62008
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:50:081
    3Reckendorff Pilemand Malthe
    Nørgaard Jensen David
    FA-22009
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:50:931
    4Karki Mailo
    Børresen Johannes
    SF-42010
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:55:001
    5Løvborg Christian-Emil
    Kruse Mathias
    SF-32009
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:00:475
  • 85
    Søn FM
    09:40
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Mørch Ditlev
    FA-32010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:18:382
    2Svalgaard Alexander
    FA-82010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:21:002
    3Rose Otto
    FA-12010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:24:516
    4Drewsen Alexander
    FB-52010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:26:379
    5Kaarsberg Leander
    FB-32010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:26:489
    6Rasmussen Alfred
    FB-72011
    Holte
    Holte Roklub
    2:34:283
    7Åstrøm Sebastian
    FB-12011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:41:790
    8Dalset Hofflund Saxe
    FB-9/OUT2011
    Holte
    Holte Roklub
    2:43:487
    9Jondal Rasmussen Hans Otto
    OUT2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    3:00:465
  • 86
    Søn FM
    09:45
    U14
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nielsen Mathias
    FA-72011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:15:612
    2Erichsen Samuel
    FA-22010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:19:009
    3Kjærhus Asger
    FA-92010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:21:563
    4Wall Andy
    FB-42010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:25:626
    5Vaabengaard Kruse Lukas
    FB-62011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:32:690
    6Wetke Gustav
    FB-22011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:36:790
    7Lervang Tobias
    FB-82010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:38:114
    8Lunow Ludvig
    FB-9/OUT2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:45:108
  • 87
    Søn FM
    09:50
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Kjærhus Anton
    FA-32008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:56:527
    2Nørgaard Jensen David
    FA-82008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:58:998
    3Karki Mailo
    FA-12010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:01:688
    4Børresen Johannes
    FB-52008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:02:905
    5Løvborg Christian-Emil
    FB-32009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:04:068
    6Kipling Luca
    FB-72009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:06:241
    7Kruse Mathias
    FB-12008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:06:888
    8Olsen Hugo
    FB-9/OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:16:009
    9Jeppesen Andreas
    OUT2009
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:24:766
  • 88
    Søn FM
    09:55
    U16
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Jensen Anton
    FA-72008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:57:485
    2Molin Andreas
    FA-22008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:58:165
    3Westergaard Alexsander
    FA-92008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:59:922
    4Andreasen Anton
    FB-42008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:03:316
    5Sundbye-Knudsen Nilas
    FB-62009
    Holte
    Holte Roklub
    2:07:509
    6Nissen Anton
    FB-22008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:10:680
    7Bloch Hans
    FB-82009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:20:607
    8Poulsen Sofus
    FB-9/OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:24:597
  • 89
    Søn FM
    10:00
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Valggreen Maya
    FA-82009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:23:456
    2Melsen Frida
    FA-12008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:24:883
    3Vestergaard Astrid
    FA-92008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:25:463
    4Hansen Lisa
    OUT2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:27:130
    5hald Kartrine
    OUT2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    2:54:859
    6Tuxen Thea
    OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:55:845
  • 90
    Søn FM
    10:05
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Qvist Christian
    FA-32006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:53:124
    2Salomon Thing Isak
    FA-82007
    Holte
    Holte Roklub
    1:53:704
    3Boes Askaa Alfred
    FA-12006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:53:831
    4Nielsen Daniel
    FB-52006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:54:087
    5Poulsen Albert
    FB-32006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:54:464
    6Romanovich Nikita
    FB-72006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:56:191
    7Vilsmark Jonas
    FB-12006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:05:902
    8Rasmussen Jeppe
    FB-9/OUT2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:06:032
    9Jensen Cornelius
    OUT2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:11:579
  • 91
    Søn FM
    10:10
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Valgren Tobias
    FA-72006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:53:084
    2Langballe Karl-Emil
    FA-22007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:54:127
    3Legart Qvist Jonathan
    FA-92007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:55:084
    4Kjær Malthe
    FB-42007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:58:534
    5Madsen Kristoffer
    FB-62006
    Odense
    Odense Kajakklub
    1:58:871
    6Blomgren-Hansen Frederik
    FB-22007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:00:018
    7Mittag Søren
    FB-82006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:04:051
    8Klitte Johan
    FB-9/OUT2007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:08:512
    9Dirchsen Alexander
    OUT2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:15:659
  • 92
    Søn FM
    10:15
    U18
    Udgår
    0
  • 93
    Søn FM
    10:20
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Blem Marcus
    FA-82003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:53:264
    2Linde Rik
    FA-12005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:53:914
    3Odgaard Jakobsen Palle
    FA-92004
    Lemvig
    Lemvig Roklub
    1:55:630
    4Dyrvig Larsen Anders
    OUT2004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:56:310
    5Kjærbo Esben
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:00:391
    6Jakobsen Johnny
    OUT1989
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:00:461
    7Hinge Carl
    OUT2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:02:508
    8Larsen Mads
    OUT2004
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:03:174
    9Uhrenholt Sebastian
    OUT1997
    Sundby
    Sundby Kajakklub
    2:03:454
  • 94
    Søn FM
    10:25
    U16
    Officiel
    4
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Karki Mailo
    Børresen Johannes
    FA-82010
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:01:524
    2Kipling Luca
    Nissen Anton
    FA-12009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:04:241
    3Løvborg Christian-Emil
    Kruse Mathias
    FA-92009
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:06:567
    4Poulsen Sofus
    Olsen Hugo
    OUT2008
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:07:848
  • 95
    Søn FM
    10:40
    U12
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Krintel Malte
    2012
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:30:161
    2Jørgensen Mads
    2012
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:41:829
    3Isbrand Storm
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:43:429
    4Hostrup Andreas
    2013
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:00:017
    5Hostrup Mathias
    2013
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:02:857
    6Wetke Oskar
    2013
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    3:04:334
  • 96
    Søn FM
    10:45
    U12
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Fabricius Julie
    2012
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:41:422
    2Jakobsen Lærke
    2012
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:08:418
    3Nielsen Alba
    2013
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    3:19:672
  • 97
    Søn FM
    10:50
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Wall Andy
    2010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:26:674
    2Kaarsberg Leander
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:27:951
    3Drewsen Alexander
    2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:30:927
    4Wetke Gustav
    2011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:32:391
    5Vaabengaard Kruse Lukas
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:34:488
    6Lervang Tobias
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:36:138
    7Rasmussen Alfred
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    2:39:225
    8Dalset Hofflund Saxe
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    2:40:545
    9Åstrøm Sebastian
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:45:855
  • 98
    Søn FM
    10:55
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Petersen August
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:06:886
    2Baastrup Viggo
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:10:556
    3Olsen Artur
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:11:476
    4Erichsen Samuel
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:15:543
    5Nielsen Mathias
    2011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:16:977
    6Svalgaard Alexander
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:17:703
    7Mørch Ditlev
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:21:647
    8Kjærhus Asger
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:25:334
    9Rose Otto
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:29:321
  • 99
    Søn FM
    11:00
    U14
    Officiel
    5
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Thomsen Johanna
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:23:452
    2Vaabengaard Kruse Sofie
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:29:852
    3Hansen Lisa
    2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:30:219
    4Salomon Thing Selma
    2010
    Holte
    Holte Roklub
    2:47:930
    5De Neergaard Alma
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:48:064
  • 100
    Søn FM
    11:05
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bloch Hans
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:50:374
    2Børresen Johannes
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:50:701
    3Sundbye-Knudsen Nilas
    2009
    Holte
    Holte Roklub
    1:51:467
    4Andreasen Anton
    2008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:52:084
    5Løvborg Christian-Emil
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:55:621
    6Kruse Mathias
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:56:208
    7Kipling Luca
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:58:395
    8Nissen Anton
    2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:00:548
    9Olsen Hugo
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:07:032
  • 101
    Søn FM
    11:10
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:49:246
    2Jensen Anton
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:50:916
    3Kjærhus Anton
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:51:019
    4Reckendorff Pilemand Malthe
    2009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:53:796
    5Nørgaard Jensen David
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:55:006
    6Molin Andreas
    2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:55:173
    7Westergaard Alexsander
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:55:833
    8Hald Laurits
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:56:766
    9Karki Mailo
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:57:493
  • 102
    Søn FM
    11:15
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Søborg Frida
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:04:750
    2Alsøer Caroline
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:07:490
    3Knudsen Clara
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:11:244
    4Yde Naomi
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:12:337
    5Hinge Frida
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:12:867
    6Valggreen Maya
    2009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:21:525
    7Melsen Frida
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:22:368
    8Fabricius Marie
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:23:068
    9Vestergaard Astrid
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:26:348
  • 103
    Søn FM
    11:20
    U16
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1SKLANICZ Judit
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:35:188
  • 104
    Søn FM
    11:20
    U18
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qwist Anna
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:33:805
    2Lollike Maja
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:02:551
    3Dahl Finne Karen
    2008
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    DNS
  • 105
    Søn FM
    11:30
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Romanovich Nikita
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:54:342
    2Poulsen Albert
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:55:269
    3Madsen Kristoffer
    2006
    Odense
    Odense Kajakklub
    1:55:602
    4Kjær Malthe
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:57:852
    5Vilsmark Jonas
    2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:00:999
    6Blomgren-Hansen Frederik
    2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:01:956
    7Mittag Søren
    2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:02:589
    8Rasmussen Jeppe
    2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:03:236
    9Nielsen Daniel
    2006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    2:09:483
  • 106
    Søn FM
    11:35
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Langballe Karl-Emil
    2007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:48:479
    2Honoré Sebastian
    2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:48:683
    3Andersen Sune
    2007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:49:503
    4Valgren Tobias
    2006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:51:306
    5Legart Qvist Jonathan
    2007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:51:686
    6Qvist Christian
    2006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:53:236
    7Kok Oliver
    2006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:55:253
    8Boes Askaa Alfred
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:55:590
    9Salomon Thing Isak
    2007
    Holte
    Holte Roklub
    1:56:220
  • 107
    Søn FM
    11:40
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Noe Alberte
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:02:427
    2Hjorth Korneliussen Karla
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:06:190
    3Bach Nielsen Marie
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:06:340
    4Kildahl Emile
    2007
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:15:395
    5Christensen Ellen
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:17:001
    6Skov Rose
    2006
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    2:18:105
    7Trudslev Frida
    2007
    Odense
    Odense Kajakklub
    2:19:775
    8Højdam Karen
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:24:639
    9Larsen Mille
    2006
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    WTH
  • 108
    Søn FM
    11:45
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kamper Kristensen Kristian
    2003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:43:776
    2Barnewitz Dürr Jonas
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    1:45:003
    3Dekker Milan
    2001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:45:466
    4Hansen Mikkel
    2004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:46:633
    5Borggaard Jeppe
    2005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:47:153
    6Skau Toftgaard Gustav
    2005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:51:364
    7Blem Marcus
    2003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:52:370
    8Linde Rik
    2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:54:541
    9Odgaard Jakobsen Palle
    2004
    Lemvig
    Lemvig Roklub
    1:55:717
  • 109
    Søn FM
    11:50
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bonney Emily
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:02:410
    2Stoubæk Hannah
    2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:04:627
    3Bach Nielsen Siri
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:05:217
    4Søborg Asta
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:06:444
    5Bressendorff Andersen Sara
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:08:670
    6Jacobsen Nanna
    2005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    2:09:937
    7Knudsen Nicolina
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:11:057
    8Blomgren-Hansen Sophie
    2003
    361
    361 Kano og Kajakklub
    DNS
  • 110
    Søn EM
    13:00
    Senior
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Skau Toftgaard Gustav
    Noe Alberte
    2005
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:43:009
    2Maretti Søren
    Stoubæk Hannah
    1997
    2004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:43:009
    3Hansen Mikkel
    Søborg Asta
    2004
    2005
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:51:006
  • 111
    Søn EM
    13:00
    U18
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bæhrenz Agnete
    Nielsen Daniel
    2008
    2006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:52:585
    2Trudslev Frida
    Madsen Kristoffer
    2007
    2006
    Odense
    Odense Kajakklub
    Odense
    Odense Kajakklub
    1:57:863
  • 112
    Søn EM
    13:05
    U12
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Jørgensen Mads
    Krintel Malthe
    2012
    2011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:21:463
    2Isbrand Storm
    Wetke Oskar
    2012
    2013
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:37:117
    3Hostrup Andreas
    Hostrup Mathias
    2013
    2013
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:41:974
  • 113
    Søn EM
    13:05
    U12
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Jakobsen Lærke
    Fabricius Julie
    2012
    2012
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:46:741
  • 114
    Søn EM
    13:05
    U14
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1De Neergaard Alma
    Vaabengaard Kruse Sofie
    2011
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:27:766
    2Thomsen Johanna
    Hansen Lisa
    2010
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    DNS
  • 115
    Søn EM
    13:10
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nielsen Mathias
    Baastrup Viggo
    2011
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:58:531
    2Mørch Ditlev
    Olsen Artur
    2010
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:59:268
    3Erichsen Samuel
    Svalgaard Alexander
    2010
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:02:955
    4Kaarsberg Leander
    Petersen August
    2010
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:06:039
    5Kjærhus Asger
    Wetke Gustav
    2010
    2011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:15:836
    6Dalset Hofflund Saxe
    Rasmussen Alfred
    2011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    2:30:047
    7Lervang Tobias
    Lunow Ludvig
    2010
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:33:351
    8Drewsen Alexander
    Jondal Rasmussen Hans Otto
    2010
    2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:46:962
    9Rose Otto
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    DNS
  • 116
    Søn EM
    13:15
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Reckendorff Pilemand Malthe
    Nørgaard Jensen David
    2009
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:40:892
    2Bacher-Terkelsen Christian
    Kjærhus Anton
    2008
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:41:502
    3Nissen Magnus
    Molin Andreas
    2008
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:42:309
    4Klitte Rasmus
    Jensen Anton
    2008
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:44:412
    5Hald Laurits
    Westergaard Alexsander
    2009
    2008
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:51:779
    6Karki Mailo
    Børresen Johannes
    2010
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:52:073
    7Sundbye-Knudsen Nilas
    Andreasen Anton
    2009
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:53:529
    8Kipling Luca
    Nissen Anton
    2009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:54:336
    9Løvborg Christian-Emil
    Kruse Mathias
    2009
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:59:470
  • 117
    Søn EM
    13:20
    U16
    Officiel
    4
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Yde Naomi
    Knudsen Clara
    2009
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:01:118
    2Hinge Frida
    Valggreen Maya
    2008
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:09:955
    3Fabricius Marie
    Melsen Frida
    2009
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:11:142
    4Thomsen Johanna
    Vestergaard Astrid
    2010
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:11:162
  • 118
    Søn EM
    13:25
    U18
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qvist Christian
    Langballe Karl-Emil
    2006
    2007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:38:235
    2Honoré Sebastian
    Legart Qvist Jonathan
    2007
    2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:38:459
    3Valgren Tobias
    Kok Oliver
    2006
    2006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:41:752
    4Poulsen Albert
    Mittag Søren
    2006
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:47:610
    5Salomon Thing Isak
    Klitte Johan
    2007
    2007
    Holte
    Holte Roklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:50:260
    6Vilsmark Jonas
    Madsen Kristoffer
    2006
    2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Odense
    Odense Kajakklub
    1:50:326
  • 119
    Søn EM
    13:30
    U18
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1SKLANICZ Judit
    Qwist Anna
    2009
    2007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:32:103
  • 120
    Søn EM
    13:30
    U18
    Officiel
    5
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bæhrenz Agnete
    Søborg Frida
    2008
    2008
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:52:296
    2Noe Alberte
    Alsøer Caroline
    2007
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:54:267
    3Bach Nielsen Marie
    Hjorth Korneliussen Karla
    2007
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:59:620
    4Christensen Ellen
    Skov Rose
    2006
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    2:04:184
    5Larsen Mille
    Trudslev Frida
    2006
    2007
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    Odense
    Odense Kajakklub
    2:08:258
  • 121
    Søn EM
    13:35
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kamper Kristensen Kristian
    Kristensen Jeppe
    2003
    2000
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:35:691
    2Hansen Mikkel
    Borggaard Jeppe
    2004
    2005
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:37:898
    3Dekker Milan
    Linde Rik
    2001
    2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:38:125
    4Lebeda Bohdan
    Skau Toftgaard Gustav
    2005
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:39:498
    5Maretti Søren
    Hinge Carl
    1997
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:39:655
    6Blem Marcus
    Schaufuss Oskar
    2003
    2003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:41:862
    7Dyrvig Larsen Anders
    Odgaard Jakobsen Palle
    2004
    2004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Lemvig
    Lemvig Roklub
    1:44:562
    8Pold Mads
    Åkerlund William
    2004
    2002
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:44:622
    9Barnewitz Dürr Jonas
    2005
    Holte
    Holte Roklub
  • 122
    Søn EM
    13:40
    Senior
    Officiel
    5
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Stoubæk Hannah
    Blomgren-Hansen Sophie
    2004
    2003
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:57:965
    2Søborg Asta
    Bach Nielsen Siri
    2005
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:00:785
    3Bressendorff Andersen Sara
    Knudsen Nicolina
    2005
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:05:729
    4Bonney Emily
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    DNS
    5Jacobsen Nanna
    2005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    DNS
  • 123
    Søn EM
    14:10
    U14
    Officiel
    22
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Petersen August
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    12:01:523
    2Baastrup Viggo
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    12:04:043
    3Olsen Artur
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    12:04:980
    4Erichsen Samuel
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    12:26:785
    5Nielsen Mathias
    2011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    12:31:582
    6Svalgaard Alexander
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    12:38:212
    7Mørch Ditlev
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    12:50:840
    8Kjærhus Asger
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    13:01:548
    9Rose Otto
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    13:02:705
    10Krintel Malthe
    2011
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    13:22:520
    11Kaarsberg Leander
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    13:58:976
    12Vaabengaard Kruse Lukas
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    14:04:720
    13Wall Andy
    2010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    14:12:617
    14Rasmussen Alfred
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    14:23:048
    15Lervang Tobias
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    14:39:893
    16Wetke Gustav
    2011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    14:41:936
    17Dalset Hofflund Saxe
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    14:44:303
    18Drewsen Alexander
    2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    14:45:100
    19Isbrand Storm
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    14:45:263
    20Åstrøm Sebastian
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    15:25:420
    21Jondal Rasmussen Hans Otto
    2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    15:39:264
    22Jørgensen Mads
    2012
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    DNS
  • 124
    Søn EM
    14:11
    U14
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Thomsen Johanna
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    13:26:656
    2Hansen Lisa
    2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    13:31:670
    3Vaabengaard Kruse Sofie
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    13:42:621
    4Fabricius Julie
    2012
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    14:25:994
    5De Neergaard Alma
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    15:01:730
    6Salomon Thing Selma
    2010
    Holte
    Holte Roklub
    15:30:860
  • 125
    Søn EM
    14:40
    U16
    Officiel
    22
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    10:36:192
    2Jensen Anton
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    10:39:886
    3Kjærhus Anton
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    10:41:723
    4Nørgaard Jensen David
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    10:47:600
    5Klitte Rasmus
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    11:20:076
    6Løvborg Christian-Emil
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    11:20:543
    7Westergaard Alexsander
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    11:20:916
    8Hald Laurits
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    11:26:896
    9Bacher-Terkelsen Christian
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    11:29:233
    10Karki Mailo
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    11:50:522
    11Kruse Mathias
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    11:51:962
    12Andreasen Anton
    2008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    11:53:125
    13Nissen Anton
    2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    11:55:572
    14Børresen Johannes
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    12:03:656
    15Kipling Luca
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    12:04:330
    16Olsen Hugo
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    12:14:094
    17Bloch Hans
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    12:17:554
    18Poulsen Sofus
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    13:19:556
    19Jeppesen Andreas
    2009
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    13:27:833
    20Reckendorff Pilemand Malthe
    2009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    DNF
    21Sundbye-Knudsen Nilas
    2009
    Holte
    Holte Roklub
    DNS
    22Molin Andreas
    2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    DNS
  • 126
    Søn EM
    14:41
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Søborg Frida
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    12:18:354
    2Knudsen Clara
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    12:19:587
    3Hinge Frida
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    12:27:251
    4Fabricius Marie
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    13:04:818
    5Melsen Frida
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    13:06:994
    6Vestergaard Astrid
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    13:34:310
    7hald Kartrine
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    15:44:364
    8Tuxen Thea
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    16:05:973
    9Bigum Frida
    2008
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    WTH
  • 127
    Søn EM
    14:41
    U16
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1SKLANICZ Judit
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    15:39:414
    2Yde Naomi
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    DNS
  • 128
    Søn EM
    15:01
    U18
    Officiel
    13
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kok Oliver
    2006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    22:04:718
    2Legart Qvist Jonathan
    2007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    23:24:408
    3Salomon Thing Isak
    2007
    Holte
    Holte Roklub
    23:30:732
    4Kjær Malthe
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    23:55:988
    5Rasmussen Jeppe
    2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    24:54:506
    6Nielsen Daniel
    2006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    25:04:490
    7Madsen Kristoffer
    2006
    Odense
    Odense Kajakklub
    25:24:632
    8Vilsmark Jonas
    2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    25:32:733
    9Dirchsen Alexander
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    27:32:803
    10Andersen Sune
    2007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    DNF
    11Qvist Christian
    2006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    DNS
    12Blomgren-Hansen Frederik
    2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    DNS
    13Klitte Johan
    2007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    DNS
  • 129
    Søn EM
    15:02
    U18
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qwist Anna
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    31:29:418
  • 130
    Søn EM
    15:02
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bach Nielsen Marie
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    25:30:525
    2Nielsen Agnete
    2006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    25:38:172
    3Hjorth Korneliussen Karla
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    26:19:196
    4Christensen Ellen
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    26:47:675
    5Larsen Mille
    2006
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    26:52:699
    6Skov Rose
    2006
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    28:40:821
    7Højdam Karen
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    29:29:935
    8Kildahl Emile
    2007
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    DNF
    9Søndergaard Emilie
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    DNS
  • 131
    Søn EM
    15:32
    Senior
    Officiel
    12
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Maretti Søren
    1997
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    22:27:093
    2Borggaard Jeppe
    2005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    22:50:034
    3Hansen Mikkel
    2004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    22:51:050
    4Hinge Carl
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    22:59:027
    5Blem Marcus
    2003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    23:07:083
    6Linde Rik
    2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    23:17:041
    7Skau Toftgaard Gustav
    2005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    23:19:053
    8Odgaard Jakobsen Palle
    2004
    Lemvig
    Lemvig Roklub
    23:20:026
    9Larsen Mads
    2004
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    24:41:042
    10Jakobsen Johnny
    1989
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    25:18:012
    11Dyrvig Larsen Anders
    2004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    DNF
    12Kamper Kristensen Kristian
    2003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    DNF
  • 132
    Søn EM
    15:33
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bonney Emily
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    24:40:029
    2Bressendorff Andersen Sara
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    24:42:006
    3Stoubæk Hannah
    2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    25:05:034
    4Blomgren-Hansen Sophie
    2003
    361
    361 Kano og Kajakklub
    25:12:007
    5Søborg Asta
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    26:54:081
    6Knudsen Nicolina
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    26:56:035
    7Jacobsen Nanna
    2005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    27:05:076
    8Markussen Emilie
    2001
    361
    361 Kano og Kajakklub
    DNS