Bagsværd Regatta 2024 Bagsværd Sø 31.05.2024 - 02.06.2024
  • Lør FM
    U18
    Udgår
    0
  • 1
    Fre EM
    14:00
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Schult Jensen Simon
    FA-51999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    3:35:814
    2 Jørgensen Valdemar
    FA-32003
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    3:36:169
    3Brandt Pedersen Mads
    FA-71996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:36:769
    4Bryde Philip
    SF-52002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    3:39:579
    5Dekker Milan
    SF-62001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    3:48:415
    6Bryde Nikolaj
    SF-22004
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    3:55:228
    7Blem Marcus
    SF-82003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:57:283
    8Munch Haraldsson Hakon
    SF-9/OUT2003
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    4:01:708
    9Larsen Mads
    OUT2004
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    4:26:257
  • 2
    Fre EM
    14:10
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Rask Thorbjørn
    FA-42000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:35:808
    2Kristensen Jeppe
    FA-62000
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    3:37:865
    3Ott Ilja
    FA-22004
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    3:40:222
    4Hansen Mikkel
    SF-42004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    3:46:529
    5Vilandt Rasmussen Frederik
    SF-31996
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    3:47:362
    6Skau Toftgaard Gustav
    SF-72005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    3:49:399
    7Linde Rik
    SF-12005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    3:51:709
    8Dyrvig Larsen Anders
    SF-9/OUT2004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:05:937
    9Uhrenholt Sebastian
    OUT1997
    Sundby
    Sundby Kajakklub
    4:24:701
  • 3
    Fre EM
    14:18
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Rask Sebstian
    FA-52006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:43:675
    2Østergaard Mikkel
    FA-32006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:48:878
    3Kok Oliver
    FA-72006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    3:48:942
    4Andersen Sune
    SF-52007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    3:49:652
    5Kjær Malthe
    SF-62007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    4:00:612
    6Meyer Hakon
    SF-22006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:04:636
    7Munch Haraldsson Kjartan
    SF-82006
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    4:05:103
    8Dirchsen Alexander
    SF-9/OUT2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    4:34:041
    9Jensen Cornelius
    OUT2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    4:54:549
  • 4
    Fre EM
    14:24
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Noack Leon
    FA-42006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    3:45:735
    2Schneider Moritz
    FA-62006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    3:46:235
    3Juul Marcus
    FA-22006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:46:705
    4Klöckner Danilo
    SF-42006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    3:47:125
    5Salomon Thing Isak
    SF-32007
    Holte
    Holte Roklub
    4:03:526
    6Boes Askaa Alfred
    SF-72006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:09:863
    7Romanovich Nikita
    SF-12006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:10:570
    8Blomgren-Hansen Frederik
    SF-9/OUT2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:11:180
    9Mittag Søren
    OUT2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:14:290
  • 5
    Fre EM
    14:54
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Hauge Matthiesen Frederikke
    FA-52000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:54:666
    2Bonney Emily
    FA-32005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:56:296
    3Find Hansen Anna
    FA-72002
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:56:946
    4Nielsen Karoline
    SF-52003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:57:599
    5Nissen Signe
    SF-62004
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:02:963
    6Søborg Asta
    SF-22005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:05:746
    7Jacobsen Nanna
    SF-82005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    2:06:510
    8Knudsen Nicolina
    SF-9/OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:10:963
  • 6
    Fre EM
    14:58
    Senior
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Aastrand Jørgensen Emma
    FA-41996
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:52:211
    2Jensen Katrine
    FA-62003
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:53:131
    3Milthers Sara
    FA-22002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:55:241
    4Olsen Julie
    SF-42001
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:56:828
    5Bach Nielsen Siri
    SF-32005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:04:862
    6Christensen Astrid
    SF-72003
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:10:922
    7Zwisler Naja
    SF-12005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:19:329
  • 7
    Fre EM
    15:02
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nielsen Agnete
    FA-52006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    2:04:139
    2Poser Anja
    FA-32006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    2:04:332
    3Christensen Ellen
    FA-72006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:06:936
    4Kildahl Emile
    SF-52007
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:07:412
    5Trudslev Frida
    SF-62007
    Odense
    Odense Kajakklub
    2:17:956
    6Eline Reinholdt Olesen Andrea
    SF-22007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:20:143
    7Højdam Karen
    SF-82007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:20:333
  • 8
    Fre EM
    15:06
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Noe Alberte
    FA-42007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:00:974
    2Søborg Frida
    FA-62008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:02:244
    3Alsøer Caroline
    FA-22008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:04:351
    4Bach Nielsen Marie
    SF-42007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:06:214
    5Hjorth Korneliussen Karla
    SF-32006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:07:748
    6Søndergaard Emilie
    SF-72007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:10:561
    7Skov Rose Marie
    SF-12006
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    2:22:242
  • 9
    Fre EM
    15:25
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Gairy Aasmul Victor
    SF1-51999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:43:793
    2Bro Madsen Lasse
    SF2-41994
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:46:076
    3Bryde Philip
    SF3-32002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:48:249
    4Skau Toftgaard Gustav
    SF1-22005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:49:023
    5Blem Marcus
    SF2-82003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:50:783
    6Cenni Pedersen Jacob
    SFX/OUT2005
    Holte
    Holte Roklub
    1:51:926
    7Dyrvig Larsen Anders
    OUT2004
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:52:193
    8Molin Frederik
    OUT2005
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:04:264
  • 10
    Fre EM
    15:29
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Rask Thorbjørn
    SF3-52000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:40:255
    2Graversen Morten
    SF1-61996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:41:198
    3Skovsager Gustav
    SF2-32000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:41:655
    4Kristensen Jeppe
    SF3-22000
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:43:528
    5Vilandt Rasmussen Frederik
    SF1-11996
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:44:932
    6Lolk-Hansen Asbjørn
    SFX/OUT1999
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    1:45:508
    7Åkerlund William
    OUT2002
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:48:248
    8Linde Rik
    OUT2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:53:675
  • 11
    Fre EM
    15:33
    Senior
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Knudsen Rasmus
    SF2-52000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:40:118
    2Bock Gustav
    SF3-62002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:41:095
    3Brandt Pedersen Mads
    SF1-71996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:41:148
    4 Jørgensen Valdemar
    SF2-22003
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:41:872
    5Bryde Nikolaj
    SF3-12004
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:43:165
    6Gravlund William
    SFX/OUT2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:48:179
    7Lebeda Bohdan
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:51:209
  • 12
    Fre EM
    15:37
    Senior
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Farstad Christian
    SF1-42000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:42:843
    2Kamper Kristensen Kristian
    SF2-62003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:43:686
    3Hartmann Gersbøll Oscar
    SF3-72005
    Holte
    Holte Roklub
    1:50:190
    4Schaufuss Oskar
    SF1-82003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:50:353
    5Munch Haraldsson Hakon
    SF2-12003
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    1:53:706
    6Pold Mads
    SFX/OUT2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:58:093
    7Uhrenholt Sebastian
    OUT1997
    Sundby
    Sundby Kajakklub
    2:02:197
  • 13
    Fre EM
    15:41
    Senior
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Schult Jensen Simon
    SF3-41999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:39:964
    2Sibbersen Magnus
    SF1-32001
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:40:007
    3Barnewitz Dürr Jonas
    SF2-72005
    Holte
    Holte Roklub
    1:45:784
    4Ott Ilja
    SF3-82004
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:46:158
    5Hansen Mikkel
    SF1-92004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:51:131
    6Kjærbo Esben
    SFX/OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:58:082
    7Larsen Mads
    2004
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    WTH
  • 14
    Fre EM
    15:52
    U18
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Pors Vestergaard Aksel
    SF1-52006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:47:443
    2Langballe Karl-Emil
    SF3-62007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:48:433
    3Schneider Moritz
    SF2-62006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:50:890
    4Andersen Sune
    SF2-22007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:52:370
    5Romanovich Nikita
    SF1-82006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:52:590
    6Holm Nielsen Christian
    SF3-12007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:52:713
    7Kjær Malthe
    SF/OUT2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:56:710
    8Meyer Hakon
    OUT2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:59:500
  • 15
    Fre EM
    15:56
    U18
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Noack Leon
    SF2-52006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:46:139
    2Juul Marcus
    SF1-42006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:46:576
    3Valgren Tobias
    SF3-32006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:47:692
    4Qvist Christian
    SF3-72006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:48:059
    5Klöckner Danilo
    SF2-82006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:48:409
    6Poulsen Albert
    SF1-12006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:49:242
    7Salomon Thing Isak
    SF/OUT2007
    Holte
    Holte Roklub
    1:49:826
    8Honoré Sebastian
    2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    WTH
  • 16
    Fre EM
    16:00
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Rask Sebstian
    SF3-42006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:43:784
    2Østergaard Mikkel
    SF1-62006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:49:368
    3Kok Oliver
    SF2-32006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:50:814
    4Madsen Kristoffer
    SF2-72006
    Odense
    Odense Kajakklub
    1:57:505
    5Vilsmark Jonas
    SF1-22006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:58:171
    6Jensen Cornelius
    SF3-82007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:01:995
    7Dirchsen Alexander
    SF/OUT2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:03:482
  • 17
    Fre EM
    16:04
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Legart Qvist Jonathan
    SF3-52007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:47:400
    2Maigaard Magnus
    SF2-42006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:48:484
    3Boddum Rasmus
    SF1-32006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:52:391
    4Boes Askaa Alfred
    SF1-72006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:53:291
    5Blomgren-Hansen Frederik
    SF3-22007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:53:981
    6Nielsen Daniel
    SF2-92006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:54:164
    7Mittag Søren
    SF/OUT2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:04:481
  • 18
    Fre EM
    16:34
    U16
    Officiel
    26
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    10:53:537
    2Klitte Rasmus
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    10:54:122
    3Kjærhus Anton
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    10:55:242
    4Nørgaard Jensen David
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    10:58:097
    5Jensen Anton
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    11:07:098
    6Reckendorff Pilemand Malthe
    2009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    11:31:254
    7Hald Laurits
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    11:32:604
    8Westergaard Alexsander
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    11:47:545
    9Karki Mailo
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    11:52:800
    10Bloch Hans
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    12:04:446
    11Kruse Mathias
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    12:06:306
    12Løvborg Christian-Emil
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    12:07:801
    13Børresen Johannes
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    12:17:272
    14Nissen Anton
    2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    12:21:037
    15Olsen Artur
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    12:22:332
    16Baastrup Viggo
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    12:25:277
    17Bach Albert
    2008
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    12:30:838
    18Petersen August
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    12:36:278
    19Søndergaard Emil
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    12:37:238
    20Rye Jørgensen Micas
    2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    12:38:903
    21Mørch Ditlev
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    12:58:584
    22Christensen Felix
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    12:59:164
    23Poulsen Sofus
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    13:19:360
    24Jeppesen Andreas
    2009
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    15:50:064
    25Olsen Hugo
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    DNF
  • 19
    Fre EM
    16:36
    U16
    Officiel
    16
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Stoubæk Karen
    2009
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    12:31:713
    2Hinge Frida
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    12:32:598
    3Knudsen Clara
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    12:32:993
    4Fabricius Marie
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    12:51:635
    5Melsen Frida
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    13:18:176
    6Vestergaard Astrid
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    13:18:966
    7Thomsen Johanna
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    13:19:751
    8Hansen Lisa
    2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    13:46:278
    9Vaabengaard Kruse Sofie
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    13:47:888
    10Rye Jørgensen Clara
    2011
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    13:50:603
    11Mørch Karoline
    2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    14:59:587
    12De Neergaard Alma
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    15:26:403
    13Kristensen Ronja
    2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    15:35:954
    14hald Kartrine
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    15:48:285
    15Bigum Frida
    2008
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    16:10:861
    16Tuxen Thea
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    16:39:082
    • Løb nr. 20 startes kl. 16.56
      løb nr 21 startes kl. 17.02

  • 20
    Fre EM
    16:36
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bryde Nikolaj
    FA-82004
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    3:38:834
    2Bryde Philip
    FA-12002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    3:39:819
    3Dekker Milan
    FA-92001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    3:41:154
    4Vilandt Rasmussen Frederik
    OUT1996
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    3:43:790
    5Hansen Mikkel
    OUT2004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    3:46:820
    6Skau Toftgaard Gustav
    OUT2005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    3:46:840
    7Blem Marcus
    OUT2003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:53:550
    8Linde Rik
    OUT2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    3:53:860
    9Munch Haraldsson Hakon
    OUT2003
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    4:03:041
  • 21
    Fre EM
    16:42
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Klöckner Danilo
    FA-82006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    3:50:870
    2Andersen Sune
    FA-12007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    3:51:390
    3Salomon Thing Isak
    FA-92007
    Holte
    Holte Roklub
    3:55:590
    4Boes Askaa Alfred
    OUT2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    3:56:870
    5Kjær Malthe
    OUT2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    3:57:950
    6Munch Haraldsson Kjartan
    OUT2006
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    4:04:036
    7Romanovich Nikita
    OUT2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:05:746
    8Meyer Hakon
    OUT2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:08:696
    9Blomgren-Hansen Frederik
    OUT2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:10:391
  • 22
    Lør FM
    08:00
    U16
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Westergaard Alexsander
    SF1-52008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:00:062
    2Børresen Johannes
    SF3-62008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:05:052
    3Molin Andreas
    SF2-62008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:05:075
    4Kruse Mathias
    SF2-22008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:07:032
    5Bach Albert
    SF1-82008
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:08:041
    6Rye Jørgensen Micas
    SF3-12009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:11:086
    7Olsen Hugo
    SF/OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:15:003
    8Jeppesen Andreas
    OUT2009
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:22:022
  • 23
    Lør FM
    08:04
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nørgaard Jensen David
    SF2-52008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:01:082
    2Karki Mailo
    SF1-42010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:03:527
    3Andreasen Anton
    SF3-32008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:04:887
    4Barody Marcus
    SF3-72008
    Holte
    Holte Roklub
    2:14:848
    5Løvborg Christian-Emil
    SF2-82009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:18:218
    6Søndergaard Emil
    SF1-12009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:19:318
    7Pedersen Lasse
    SF/OUT2009
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    2:21:728
  • 24
    Lør FM
    08:08
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Jensen Anton
    SF3-42008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    2:01:508
    2Nissen Magnus
    SF1-62008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:05:053
    3Sundbye-Knudsen Nilas
    SF2-32009
    Holte
    Holte Roklub
    2:06:564
    4Kipling Luca
    SF2-72009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:09:744
    5Ståhl Bertram
    SF1-22008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:15:169
    6Christensen Felix
    SF3-82008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:19:804
    7Poulsen Sofus
    SF/OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:28:120
  • 25
    Lør FM
    08:12
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Klitte Rasmus
    SF3-52008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:59:039
    2Hald Laurits
    SF2-42009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:59:744
    3Reckendorff Pilemand Malthe
    SF1-32009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    2:00:809
    4Bacher-Terkelsen Christian
    SF1-72008
    Holte
    Holte Roklub
    2:01:944
    5Kjærhus Anton
    SF3-22008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:04:259
    6Bloch Hans
    SF2-92009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:08:924
    7Nissen Anton
    SF/OUT2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:09:609
  • 26
    Lør FM
    08:16
    U16
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Yde Naomi
    FA-52009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:19:384
    2Knudsen Clara
    FA-32009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:20:134
    3Fabricius Marie
    FA-72009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:22:699
    4Vestergaard Astrid
    SF-52008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:25:744
    5Tuxen Thea
    SF-62008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:58:571
    6hald Kartrine
    SF-22009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    2:58:636
    7Horst Clara
    SF-82009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:02:806
    8 Krüger Nadia Scheel
    SF-9/OUT2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    3:02:896
  • 27
    Lør FM
    08:20
    U16
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Stoubæk Karen
    FA-42009
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:19:854
    2Valggreen Maya
    FA-62009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:20:329
    3Hinge Frida
    FA-22008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:21:269
    4Melsen Frida
    SF-42008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:21:809
    5Thomsen Johanna
    SF-32010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:23:229
    6Hansen Lisa
    SF-72010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:35:129
    7Kristensen Ronja
    SF-12009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:58:721
    8Bigum Frida
    SF-9/OUT2008
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    3:01:406
  • 28
    Lør FM
    08:24
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Baastrup Viggo
    FA-52010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:13:819
    2Nielsen Mathias
    SF1-52011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:16:579
    3Erichsen Samuel
    SF2-62010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:28:490
    4Hansen Lukas
    SF1-72011
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:29:025
    5Rose Otto
    SF2-72010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:31:290
    6Lervang Tobias
    SF1-12010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:35:955
    7Dreisig Victor
    SF2-12011
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:56:706
    8Wall Andy
    2010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    WTH
  • 29
    Lør FM
    08:28
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Olsen Artur
    FA-42010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:14:086
    2Kaarsberg Leander
    SF2-52010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:24:036
    3Rasmussen Mads
    SF1-42010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:26:010
    4Drewsen Alexander
    SF2-32010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:29:012
    5Lunow Ludvig
    SF1-22011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:39:056
    6Schunk Arian
    SF2-82011
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:55:014
    7Baroudy David
    SF1-92011
    Holte
    Holte Roklub
    2:59:099
    8Hansen Julius
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    WTH
    9Wetke Gustav
    2011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    WTH
  • 30
    Lør FM
    08:32
    U14
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Petersen August
    FA-62010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:13:661
    2Mørch Ditlev
    SF1-62010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:21:226
    3Svalgaard Alexander
    SF1-32010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:22:416
    4Kjærhus Asger
    SF2-22010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:26:396
    5Vaabengaard Kruse Lukas
    SF1-82011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:36:877
    6Ravn Rasmus
    SF2-92011
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    2:38:102
    7Dalset Hofflund Saxe
    OUT2011
    Holte
    Holte Roklub
    2:38:127
  • 31
    Lør FM
    08:36
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Gairy Aasmul Victor
    Sibbersen Magnus
    FA-51999
    2001
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:37:294
    2Barnewitz Dürr Jonas
    Kamper Kristensen Kristian
    FA-32005
    2003
    Holte
    Holte Roklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:38:064
    3Bock Gustav
    Knudsen Rasmus
    FA-72002
    2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:40:840
    4Dagnæs Jonathan
    Vilandt Rasmussen Frederik
    SF-51997
    1996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:44:030
    5Lebeda Bohdan
    Romanovich Nikita
    SF-62005
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:54:305
    6Hartmann Gersbøll Oscar
    Cenni Pedersen Jacob
    SF-22005
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    1:59:166
    7Quiel Philipp
    Ott Ilja
    2005
    2004
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    DNS
  • 32
    Lør FM
    08:40
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bro Madsen Lasse
    Graversen Morten
    FA-41994
    1996
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:35:692
    2Bryde Philip
    Kristensen Jeppe
    FA-62002
    2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:37:143
    3Hansen Mikkel
    Borggaard Jeppe
    FA-22004
    2005
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:39:113
    4Dekker Milan
    Linde Rik
    SF-42001
    2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:39:893
    5Bryde Nikolaj
    Schaufuss Oskar
    SF-32004
    2003
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:44:713
    6Åkerlund William
    Pold Mads
    SF-72002
    2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:46:998
    7Skau Toftgaard Gustav
    Jørgensen Valdemar
    SF-12005
    2003
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    2:00:049
    8Molin Frederik
    Dirchsen Alexander
    SF-9/OUT2005
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:05:309
  • 33
    Lør FM
    08:44
    U18
    Udgår
    9
  • 34
    Lør FM
    09:03
    U18
    Udgår
    0
  • 35
    Lør FM
    09:07
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    Jensen Anton
    FA-52008
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:45:609
    2Kjærhus Anton
    Molin Andreas
    FA-32008
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:47:614
    3Klitte Rasmus
    Bacher-Terkelsen Christian
    FA-72008
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    1:50:189
    4Andreasen Anton
    Bach Albert
    SF-52008
    2008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    1:52:794
    5Bloch Hans
    Westergaard Alexsander
    SF-62009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:55:765
    6Sundbye-Knudsen Nilas
    Børresen Johannes
    SF-22009
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:00:370
    7Christensen Felix
    Søndergaard Emil
    SF-82008
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:13:256
  • 36
    Lør FM
    09:15
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Karki Mailo
    Hald Laurits
    FA-42010
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:50:112
    2Nørgaard Jensen David
    Reckendorff Pilemand Malthe
    FA-62008
    2009
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:54:737
    3Nissen Anton
    Kipling Luca
    FA-22008
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:57:507
    4Løvborg Christian-Emil
    Ståhl Bertram
    SF-42009
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:01:873
    5Rye Jørgensen Micas
    Pedersen Lasse
    SF-32009
    2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    2:04:108
    6Poulsen Sofus
    Olsen Hugo
    SF-72008
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:14:708
  • 37
    Lør FM
    09:19
    U14
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Mørch Ditlev
    Olsen Artur
    FA-52010
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:04:005
    2Rasmussen Mads
    Baastrup Viggo
    FA-32010
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:06:420
    3Kaarsberg Leander
    Petersen August
    FA-72010
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:09:316
    4Kjærhus Asger
    Rose Otto
    SF-52010
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:17:311
    5Schunk Arian
    Ravn Rasmus
    SF-62011
    2011
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    2:35:387
    6Dalset Hofflund Saxe
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    WTH
    7Hansen Sander
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    WTH
  • 38
    Lør FM
    09:23
    U14
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Svalgaard Alexander
    Erichsen Samuel
    FA-42010
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:13:028
    2Lervang Tobias
    Lunow Ludvig
    FA-62010
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:27:964
    3Nielsen Mathias
    Hansen Lukas
    FA-22011
    2011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:34:044
    4Vaabengaard Kruse Lukas
    Dreisig Victor
    SF-42011
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:37:865
    5Kromann sander
    Baroudy David
    SF-32011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    2:39:515
  • 39
    Lør FM
    09:27
    U18
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bach Nielsen Marie
    FA-82007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:11:398
    2Søndergaard Emilie
    FA-12007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:11:423
    3Hjorth Korneliussen Karla
    FA-92006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:11:788
    4Kildahl Emile
    OUT2007
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:16:038
    5Trudslev Frida
    OUT2007
    Odense
    Odense Kajakklub
    2:22:538
    6Skov Rose Marie
    OUT2006
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    2:22:553
    7Eline Reinholdt Olesen Andrea
    OUT2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:26:794
    8Højdam Karen
    OUT2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:27:519
  • 40
    Lør FM
    09:31
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Olsen Julie
    FA-82001
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:03:705
    2Nissen Signe
    FA-12004
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:05:755
    3Nielsen Karoline
    FA-92003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:06:445
    4Bach Nielsen Siri
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:08:330
    5Jacobsen Nanna
    OUT2005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    2:09:185
    6Søborg Asta
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:09:310
    7Christensen Astrid
    OUT2003
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:13:640
    8Knudsen Nicolina
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:14:035
    9Zwisler Naja
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:24:211
  • 41
    Lør FM
    09:39
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Gairy Aasmul Victor
    FA-51999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:43:298
    2Graversen Morten
    FA-31996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:44:009
    3Sibbersen Magnus
    FA-82001
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:44:184
    4Brandt Pedersen Mads
    FB-51996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:44:449
    5Farstad Christian
    FB-72000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:46:799
    6Skau Toftgaard Gustav
    FB-22005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:47:634
    7Vilandt Rasmussen Frederik
    FC-51996
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:50:369
    8Hansen Mikkel
    FC-32004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:53:569
    9Schaufuss Oskar
    FC-82003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:19:230
  • 42
    Lør FM
    09:43
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bro Madsen Lasse
    FA-41994
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:43:820
    2Knudsen Rasmus
    FA-72000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:44:275
    3 Jørgensen Valdemar
    FA-12003
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:44:730
    4Skovsager Gustav
    FB-62000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:44:925
    5Kamper Kristensen Kristian
    FB-32003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:47:425
    6Barnewitz Dürr Jonas
    FB-12005
    Holte
    Holte Roklub
    1:48:695
    7Lolk-Hansen Asbjørn
    FC-41999
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    1:51:665
    8Blem Marcus
    FC-72003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:55:381
    9Munch Haraldsson Hakon
    FC-12003
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    1:59:011
  • 43
    Lør FM
    09:47
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Rask Thorbjørn
    FA-62000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:42:801
    2Schult Jensen Simon
    FA-21999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:43:366
    3Bock Gustav
    FA-92002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:44:406
    4Kristensen Jeppe
    FB-42000
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:46:946
    5Gravlund William
    FB-82000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:49:466
    6Ott Ilja
    FB-92004
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:49:616
    7Bryde Philip
    FC-62002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:50:501
    8Bryde Nikolaj
    FC-22004
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:54:251
    9Hartmann Gersbøll Oscar
    FC-92005
    Holte
    Holte Roklub
    2:01:772
  • 44
    Lør FM
    09:51
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Juul Marcus
    FA-52006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:50:320
    2Pors Vestergaard Aksel
    FA-32006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:50:625
    3Østergaard Mikkel
    FA-82006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:51:135
    4Boddum Rasmus
    FB-52006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:51:425
    5Salomon Thing Isak
    FB-72007
    Holte
    Holte Roklub
    1:55:050
    6Poulsen Albert
    FB-22006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:55:280
    7Boes Askaa Alfred
    OUT2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:55:565
    8Romanovich Nikita
    OUT2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:58:950
    9Vilsmark Jonas
    OUT2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:03:400
  • 45
    Lør FM
    09:55
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Maigaard Magnus
    FA-42006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:50:734
    2Noack Leon
    FA-72006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:50:939
    3Andersen Sune
    FA-12007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:51:094
    4Klöckner Danilo
    FB-62006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:52:059
    5Kok Oliver
    FB-32006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:55:024
    6Schneider Moritz
    FB-12006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:55:504
    7Nielsen Daniel
    OUT2006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:57:294
    8Madsen Kristoffer
    OUT2006
    Odense
    Odense Kajakklub
    1:59:474
    9Kjær Malthe
    OUT2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:00:789
  • 46
    Lør FM
    09:59
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Rask Sebstian
    FA-62006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:49:284
    2Langballe Karl-Emil
    FA-22007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:50:889
    3Legart Qvist Jonathan
    FA-92007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:51:939
    4Valgren Tobias
    FB-42006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:53:749
    5Qvist Christian
    FB-82006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:57:034
    6Holm Nielsen Christian
    FB-92007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:57:334
    7Blomgren-Hansen Frederik
    OUT2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:01:284
    8Dirchsen Alexander
    OUT2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:12:355
    9Jensen Cornelius
    OUT2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:14:550
  • 47
    Lør FM
    10:13
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    FA-52008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:55:412
    2Reckendorff Pilemand Malthe
    FA-32009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:56:217
    3Westergaard Alexsander
    FA-82008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:57:822
    4Bacher-Terkelsen Christian
    FB-52008
    Holte
    Holte Roklub
    1:57:977
    5Karki Mailo
    FB-72010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:02:032
    6Nissen Anton
    FB-22008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:11:378
    7Bach Albert
    OUT2008
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:12:958
    8Søndergaard Emil
    OUT2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:13:583
    9Ståhl Bertram
    OUT2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:16:278
  • 48
    Lør FM
    10:17
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Hald Laurits
    FA-42009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:56:204
    2Nørgaard Jensen David
    FA-72008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:56:514
    3Molin Andreas
    FA-12008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:57:169
    4Løvborg Christian-Emil
    FB-62009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:01:570
    5Sundbye-Knudsen Nilas
    FB-32009
    Holte
    Holte Roklub
    2:05:110
    6Bloch Hans
    FB-12009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:06:500
    7Kruse Mathias
    OUT2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:08:005
    8Kipling Luca
    OUT2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:08:560
    9Olsen Hugo
    OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:14:100
  • 49
    Lør FM
    10:21
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Jensen Anton
    FA-62008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:55:051
    2Kjærhus Anton
    FA-22008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:57:116
    3Klitte Rasmus
    FA-92008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:59:606
    4Andreasen Anton
    FB-42008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:01:206
    5Børresen Johannes
    FB-82008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:06:277
    6Barody Marcus
    FB-92008
    Holte
    Holte Roklub
    2:12:502
    7Rye Jørgensen Micas
    OUT2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:14:922
    8Christensen Felix
    OUT2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:15:962
    9Pedersen Lasse
    OUT2009
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    2:24:083
  • 50
    Lør FM
    10:25
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Thomsen Johanna
    FA-82010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:21:573
    2Melsen Frida
    FA-12008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:21:958
    3Vestergaard Astrid
    FA-92008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:22:793
    4Hansen Lisa
    OUT2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:32:703
    5Bigum Frida
    OUT2008
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    2:54:895
    6hald Kartrine
    OUT2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    2:56:270
    7Tuxen Thea
    OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:58:165
    8Kristensen Ronja
    OUT2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:59:760
    9Horst Clara
    OUT2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:03:775
  • 51
    Lør FM
    10:33
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Mørch Ditlev
    FA-32010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:13:032
    2Nielsen Mathias
    FA-82011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:13:497
    3Svalgaard Alexander
    FA-12010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:16:318
    4Rasmussen Mads
    FB-52010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:27:693
    5Hansen Lukas
    FB-32011
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:34:304
    6Lervang Tobias
    FB-72010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:35:034
    7Vaabengaard Kruse Lukas
    FB-12011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:36:809
    8Lunow Ludvig
    FB-9/OUT2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:42:294
    9Baroudy David
    OUT2011
    Holte
    Holte Roklub
    3:04:195
  • 52
    Lør FM
    10:37
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Erichsen Samuel
    FA-22010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:19:254
    2Kjærhus Asger
    FA-92010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:19:609
    3Kaarsberg Leander
    FB-42010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:23:169
    4Rose Otto
    FB-62010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:24:289
    5Drewsen Alexander
    FB-22010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:28:185
    6Ravn Rasmus
    FB-82011
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    2:39:635
    7Dreisig Victor
    FB-9/OUT2011
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:47:841
    8Schunk Arian
    OUT2011
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:51:961
  • 53
    Lør FM
    10:42
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Skau Toftgaard Gustav
    Jørgensen Valdemar
    FA-82005
    2003
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:38:768
    2Dagnæs Jonathan
    Vilandt Rasmussen Frederik
    FA-11997
    1996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:38:868
    3Dekker Milan
    Linde Rik
    FA-92001
    2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:39:603
    4Bryde Nikolaj
    Schaufuss Oskar
    OUT2004
    2003
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:41:264
    5Lebeda Bohdan
    Romanovich Nikita
    OUT2005
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:45:979
    6Åkerlund William
    Pold Mads
    OUT2002
    2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:47:414
    7Hartmann Gersbøll Oscar
    Cenni Pedersen Jacob
    OUT2005
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    1:50:879
    8Molin Frederik
    Dirchsen Alexander
    OUT2005
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:02:085
  • 54
    Lør FM
    10:46
    U18
    Udgår
    0
  • 55
    Lør FM
    11:01
    U18
    Klar
    1
    BaneNavnÅrKlubResultat
    5Qwist Anna
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    00.000
  • 56
    Lør FM
    11:07
    Senior
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Scales Arthur
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    4:20:813
    2Scales William
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    4:25:344
  • 57
    Lør FM
    11:22
    U12
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Krintel Malte
    Jørgensen Mads
    2012
    2012
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:22:798
    2Isbrand Storm
    Gregersen Silas
    2012
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:26:774
    3Hostrup Andreas
    Hostrup Mathias
    2013
    2013
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:44:105
  • 58
    Lør FM
    11:27
    U12
    Officiel
    7
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Fabricius Julie
    2012
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:40:842
    2 ASKAA Lilli
    2012
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:52:793
    3Løvborg Laura
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:54:543
    4Drengsgaard Lea
    2012
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:55:148
    5Farstad Sally-Nora
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:02:873
    6Jakobsen Lærke
    2012
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:11:864
    7Nielsen Alba
    2013
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    3:27:060
  • 59
    Lør FM
    11:57
    U14
    Officiel
    8
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Thomsen Johanna
    Kjærhus Asger
    2010
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    48:738
    2SKLANICZ Reka
    Baastrup Viggo
    2010
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    49:743
    3Dalset Hofflund Saxe
    Vaabengaard Kruse Sofie
    2011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    52:543
    4Fabricius Julie
    Vaabengaard Kruse Lukas
    2012
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    54:868
    5Salomon Thing Selma
    Kromann Sander
    2010
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    56:618
    6Hansen Lukas
    Farstad Sally-Nora
    2011
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    57:028
    7Sundbye-Knudsen Ella
    Baroudy David
    2011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    1:03:209
    8De Neergaard Alma
    Lervang Tobias
    2011
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:09:419
  • 60
    Lør EM
    13:00
    U14
    Officiel
    4
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Kjærhus Asger
    Rose Otto
    FA-82010
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:25:919
    2Schunk Arian
    Ravn Rasmus
    FA-12011
    2011
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    2:33:710
    3Vaabengaard Kruse Lukas
    Dreisig Victor
    FA-92011
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:34:895
    4Kromann sander
    Baroudy David
    OUT2011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    2:43:855
  • 61
    Lør EM
    13:04
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Andreasen Anton
    Bach Albert
    FA-82008
    2008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    1:53:619
    2Bloch Hans
    Westergaard Alexsander
    FA-12009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:54:794
    3Sundbye-Knudsen Nilas
    Børresen Johannes
    FA-92009
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:59:119
    4Løvborg Christian-Emil
    Ståhl Bertram
    OUT2009
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:03:954
    5Rye Jørgensen Micas
    Pedersen Lasse
    OUT2009
    2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    2:04:709
    6Poulsen Sofus
    Olsen Hugo
    OUT2008
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:06:144
    7Christensen Felix
    Søndergaard Emil
    OUT2008
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:08:309
  • 62
    Lør EM
    13:08
    Senior
    Klar
    1
    BaneNavnÅrKlubResultat
    9Olesen Helena
    2004
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    00.000
  • 63
    Lør EM
    13:08
    Master
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Søndergaard Frederik
    2002
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:39:285
  • 64
    Lør EM
    13:08
    U18
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qwist Anna
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:31:304
    2Dahl Finne Karen
    2008
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:51:071
    3Lollike Maja
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:06:921
  • 65
    Lør EM
    13:12
    U16
    Officiel
    1
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1SKLANICZ Judit
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:43:090
  • 66
    Lør EM
    13:16
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Aastrand Jørgensen Emma
    1996
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:54:005
    2Milthers Sara
    2002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:55:200
    3Hauge Matthiesen Frederikke
    2000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:55:220
    4Jensen Katrine
    2003
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:55:305
    5Olsen Julie
    2001
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:59:090
    6Find Hansen Anna
    2002
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:00:451
    7Bonney Emily
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:03:281
    8Nielsen Karoline
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:04:281
    9Nissen Signe
    2004
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:08:956
  • 67
    Lør EM
    13:24
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bryde Nikolaj
    2004
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:47:417
    2Vilandt Rasmussen Frederik
    1996
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:49:127
    3Lolk-Hansen Asbjørn
    1999
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    1:50:867
    4Hansen Mikkel
    2004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:51:602
    5Bryde Philip
    2002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:53:278
    6Blem Marcus
    2003
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:53:853
    7Schaufuss Oskar
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:55:943
    8Hartmann Gersbøll Oscar
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    1:57:493
    9Munch Haraldsson Hakon
    2003
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    1:58:673
  • 68
    Lør EM
    13:32
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kristensen Jeppe
    2000
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:44:070
    2Brandt Pedersen Mads
    1996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:44:250
    3Skovsager Gustav
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:44:680
    4Farstad Christian
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:45:720
    5Kamper Kristensen Kristian
    2003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:46:425
    6Barnewitz Dürr Jonas
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    1:48:325
    7Ott Ilja
    2004
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:50:255
    8Skau Toftgaard Gustav
    2005
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:53:160
    9Gravlund William
    2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:54:750
  • 69
    Lør EM
    13:36
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Rask Thorbjørn
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:41:837
    2Gairy Aasmul Victor
    1999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:42:547
    3Knudsen Rasmus
    2000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:43:443
    4Schult Jensen Simon
    1999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:44:253
    5Graversen Morten
    1996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:44:498
    6Bro Madsen Lasse
    1994
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:44:528
    7Bock Gustav
    2002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:45:003
    8Sibbersen Magnus
    2001
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:45:238
    9 Jørgensen Valdemar
    2003
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:46:128
  • 70
    Lør EM
    13:48
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Boddum Rasmus
    2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:53:125
    2Qvist Christian
    2006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:54:210
    3Salomon Thing Isak
    2007
    Holte
    Holte Roklub
    1:54:245
    4Valgren Tobias
    2006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:55:020
    5Klöckner Danilo
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:56:015
    6Kok Oliver
    2006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:56:060
    7Schneider Moritz
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:57:160
    8Poulsen Albert
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:57:925
    9Holm Nielsen Christian
    2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:58:805
  • 71
    Lør EM
    13:52
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Rask Sebstian
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:47:027
    2Juul Marcus
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:51:052
    3Langballe Karl-Emil
    2007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:51:522
    4Maigaard Magnus
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:52:087
    5Noack Leon
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:52:397
    6Østergaard Mikkel
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:53:032
    7Pors Vestergaard Aksel
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:53:342
    8Andersen Sune
    2007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:53:442
    9Legart Qvist Jonathan
    2007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:55:217
  • 72
    Lør EM
    13:56
    Senior
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Ravn Neve Kristoffer
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:03:900
    2Nagy Peter
    1987
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:05:015
    3Scales Arthur
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:05:225
    4Birch Johansson William
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:07:155
    5Scales William
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:08:365
    6Scales Gustav
    2005
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:19:321
  • 73
    Lør EM
    14:00
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Søborg Frida
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:07:184
    2Noe Alberte
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:08:199
    3Nielsen Agnete
    2006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    2:09:669
    4Alsøer Caroline
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:09:824
    5Bach Nielsen Marie
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:11:505
    6Søndergaard Emilie
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:13:540
    7Hjorth Korneliussen Karla
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:14:210
    8Poser Anja
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    2:14:830
    9Christensen Ellen
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:15:590
  • 74
    Lør EM
    14:04
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Stoubæk Karen
    2009
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:14:121
    2Hinge Frida
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:17:236
    3Knudsen Clara
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:17:681
    4Yde Naomi
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:17:946
    5Valggreen Maya
    2009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:23:006
    6Fabricius Marie
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:23:681
    7Melsen Frida
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:27:481
    8Thomsen Johanna
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:28:952
    9Vestergaard Astrid
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:28:992
  • 75
    Lør EM
    14:12
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    Jensen Anton
    2008
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:45:060
    2Klitte Rasmus
    Bacher-Terkelsen Christian
    2008
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    1:45:105
    3Kjærhus Anton
    Molin Andreas
    2008
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:46:695
    4Nørgaard Jensen David
    Reckendorff Pilemand Malthe
    2008
    2009
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:49:340
    5Karki Mailo
    Hald Laurits
    2010
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:50:355
    6Bloch Hans
    Westergaard Alexsander
    2009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:50:595
    7Sundbye-Knudsen Nilas
    Børresen Johannes
    2009
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:58:861
    8Andreasen Anton
    Bach Albert
    2008
    2008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:00:296
    9Nissen Anton
    Kipling Luca
    2008
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:01:336
  • 76
    Lør EM
    14:16
    U14
    Officiel
    8
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Rye Jørgensen Clara
    2011
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:32:761
    2Vaabengaard Kruse Sofie
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:35:456
    3Hansen Lisa
    2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:36:606
    4SKLANICZ Reka
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:48:587
    5De Neergaard Alma
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:52:187
    6Mørch Karoline
    2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:54:422
    7Salomon Thing Selma
    2010
    Holte
    Holte Roklub
    3:02:127
    8Christensen Frida
    2010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    DNF
  • 77
    Lør EM
    14:20
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Mørch Ditlev
    Olsen Artur
    2010
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:01:577
    2Kaarsberg Leander
    Petersen August
    2010
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:03:787
    3Rasmussen Mads
    Baastrup Viggo
    2010
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:04:117
    4Svalgaard Alexander
    Erichsen Samuel
    2010
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:04:267
    5Kjærhus Asger
    Rose Otto
    2010
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:19:803
    6Lervang Tobias
    Lunow Ludvig
    2010
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:31:573
    7Vaabengaard Kruse Lukas
    Dreisig Victor
    2011
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:34:568
    8Schunk Arian
    Ravn Rasmus
    2011
    2011
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    2:37:374
    9Nielsen Mathias
    Hansen Lukas
    2011
    2011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    DNF
  • 78
    Lør EM
    14:35
    Senior
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bonney Emily
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:33:578
    2Jacobsen Nanna
    2005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    4:51:444
    3Christensen Astrid
    2003
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:58:795
  • 79
    Lør EM
    14:41
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Rask Thorbjørn
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:47:603
    2Brandt Pedersen Mads
    1996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:49:393
    3Schult Jensen Simon
    1999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    3:51:938
    4 Jørgensen Valdemar
    2003
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    3:53:279
    5Bryde Philip
    2002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    3:53:954
    6Kristensen Jeppe
    2000
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    3:57:244
    7Bryde Nikolaj
    2004
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    3:58:489
    8Dekker Milan
    2001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    3:58:574
    9Ott Ilja
    2004
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    3:59:964
  • 80
    Lør EM
    14:47
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Søborg Frida
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    4:33:883
    2Poser Anja
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    4:36:283
    3Nielsen Agnete
    2006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    4:37:783
    4Bach Nielsen Marie
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    4:39:199
    5Alsøer Caroline
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:45:014
    6Christensen Ellen
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    5:02:600
    7Skov Rose Marie
    2006
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    5:03:855
    8Højdam Karen
    2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    5:18:591
    9Søndergaard Emilie
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    WTH
  • 81
    Lør EM
    14:53
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Rask Sebstian
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:50:159
    2Noack Leon
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    3:56:455
    3Kok Oliver
    2006
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    3:57:185
    4Schneider Moritz
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    4:01:040
    5Salomon Thing Isak
    2007
    Holte
    Holte Roklub
    4:02:450
    6Klöckner Danilo
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    4:02:605
    7Juul Marcus
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:10:175
    8Andersen Sune
    2007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    4:11:900
    9Østergaard Mikkel
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:49:088
  • 82
    Lør EM
    15:13
    U12
    Officiel
    4
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Fabricius Julie
    Nielsen Alba
    2012
    2013
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:49:718
    2Jakobsen Lærke
    ASKAA Lilli
    2012
    2012
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    361
    361 Kano og Kajakklub
    3:12:459
    3Farstad Sally-Nora
    Løvborg Laura
    2012
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    DNF
    4Drengsgaard Lea
    2012
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    DNS
  • 83
    Lør EM
    15:18
    U12
    Officiel
    7
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Krintel Malte
    2012
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:37:969
    2Gregersen Silas
    2012
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:45:695
    3Isbrand Storm
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:48:850
    4Jørgensen Mads
    2012
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:49:435
    5Hostrup Mathias
    2013
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:12:521
    6Hostrup Andreas
    2013
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:12:906
    7Wetke Oskar
    2013
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    3:19:647
  • 84
    Lør EM
    15:18
    U14
    Officiel
    4
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Rye Jørgensen Clara
    Mørch Karoline
    2011
    2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:27:335
    2De Neergaard Alma
    Vaabengaard Kruse Sofie
    2011
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:31:055
    3Sundbye-Knudsen Ella
    Salomon Thing Selma
    2011
    2010
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    2:52:492
    4Drengsgaard Lea
    SKLANICZ Reka
    2012
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    DSQ
  • 85
    Lør EM
    15:22
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Karki Mailo
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:04:362
    2Andreasen Anton
    2008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:06:292
    3Løvborg Christian-Emil
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:07:627
    4Bloch Hans
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:08:187
    5Børresen Johannes
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:09:382
    6Sundbye-Knudsen Nilas
    2009
    Holte
    Holte Roklub
    2:09:462
    7Nissen Anton
    2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:16:587
    8Bacher-Terkelsen Christian
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    2:18:487
    9Barody Marcus
    2008
    Holte
    Holte Roklub
    2:21:223
  • 86
    Lør EM
    15:31
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:55:114
    2Jensen Anton
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:56:434
    3Kjærhus Anton
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:57:214
    4Reckendorff Pilemand Malthe
    2009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:58:282
    5Molin Andreas
    2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:00:402
    6Nørgaard Jensen David
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:00:597
    7Hald Laurits
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    2:01:237
    8Klitte Rasmus
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:02:905
    9Westergaard Alexsander
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:03:437
  • 87
    Lør EM
    15:40
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Rasmussen Mads
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:31:322
    2Kaarsberg Leander
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:32:514
    3Drewsen Alexander
    2010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    2:35:317
    4Rose Otto
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:35:392
    5Lervang Tobias
    2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:42:490
    6Hansen Lukas
    2011
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:44:400
    7Vaabengaard Kruse Lukas
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:44:417
    8Ravn Rasmus
    2011
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    2:46:540
    9Lunow Ludvig
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    2:51:180
  • 88
    Lør EM
    15:44
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Petersen August
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    2:13:378
    2Baastrup Viggo
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:14:413
    3Olsen Artur
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:15:683
    4Mørch Ditlev
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:20:914
    5Erichsen Samuel
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:20:996
    6Nielsen Mathias
    2011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:22:211
    7Svalgaard Alexander
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:24:279
    8Kjærhus Asger
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:34:187
  • 89
    Lør EM
    15:59
    U18
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Søndergaard Emilie
    Kildahl Emile
    2007
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    4:26:543
    2Poser Anja
    Trudslev Frida
    2006
    2007
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    Odense
    Odense Kajakklub
    4:29:065
    3Hjorth Korneliussen Karla
    Christensen Ellen
    2006
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:30:160
  • 90
    Lør EM
    16:05
    Senior
    Klar
    1
    BaneNavnÅrKlubResultat
  • 91
    Lør EM
    16:11
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Knudsen Rasmus
    Brandt Pedersen Mads
    2000
    1996
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:35:678
    2Bryde Philip
    Kristensen Jeppe
    2002
    2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    3:36:208
    3 Jørgensen Valdemar
    Kamper Kristensen Kristian
    2003
    2003
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    3:36:530
    4Farstad Christian
    Rask Thorbjørn
    2000
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:42:416
    5Dagnæs Jonathan
    Vilandt Rasmussen Frederik
    1997
    1996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    3:43:976
    6Borggaard Jeppe
    Barnewitz Dürr Jonas
    2005
    2005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    3:45:573
    7Skau Toftgaard Gustav
    Blem Marcus
    2005
    2003
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:45:743
    8Lebeda Bohdan
    Romanovich Nikita
    2005
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    4:29:613
    9Dirchsen Alexander
    Molin Frederik
    2006
    2005
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    4:36:261
  • 92
    Lør EM
    16:17
    U18
    Officiel
    5
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Valgren Tobias
    Kok Oliver
    2006
    2006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    3:43:050
    2Schneider Moritz
    Noack Leon
    2006
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    3:44:633
    3Juul Marcus
    Østergaard Mikkel
    2006
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    3:45:338
    4Legart Qvist Jonathan
    Salomon Thing Isak
    2007
    2007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    3:56:166
    5Vilsmark Jonas
    Madsen Kristoffer
    2006
    2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Odense
    Odense Kajakklub
    4:09:172
  • 93
    Lør EM
    16:37
    U16
    Officiel
    8
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Hinge Frida
    Stoubæk Karen
    2008
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    2:05:290
    2Yde Naomi
    Knudsen Clara
    2009
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:08:503
    3Melsen Frida
    Valggreen Maya
    2008
    2009
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    2:19:113
    4Thomsen Johanna
    Fabricius Marie
    2010
    2009
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:22:468
    5Hansen Lisa
    Vestergaard Astrid
    2010
    2008
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:23:901
    6Kristensen Ronja
    Knudsen Laura
    2009
    2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    2:52:570
    7hald Kartrine
    Horst Clara
    2009
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:56:615
    8Bigum Frida
    Tuxen Thea
    2008
    2008
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    3:03:313
  • 94
    Lør EM
    16:41
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Jensen Anton
    Reckendorff Pilemand Malthe
    Nissen Magnus
    Kjærhus Anton
    2008
    2009
    2008
    2008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:39:942
    2Westergaard Alexsander
    Karki Mailo
    Andreasen Anton
    Bacher-Terkelsen Christian
    2008
    2010
    2008
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    1:41:414
    3Nørgaard Jensen David
    Molin Andreas
    Hald Laurits
    Klitte Rasmus
    2008
    2008
    2009
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:44:005
    4Nissen Anton
    Kruse Mathias
    Rye Jørgensen Micas
    Kipling Luca
    2008
    2008
    2009
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:54:830
    5Christensen Felix
    Søndergaard Emil
    Løvborg Christian-Emil
    Ståhl Bertram
    2008
    2009
    2009
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:59:735
    6Bloch Hans
    Børresen Johannes
    2009
    2008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    WTH
  • 95
    Lør EM
    16:51
    U18
    Officiel
    6
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Alsøer Caroline
    Noe Alberte
    2008
    2007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:58:587
    2Nielsen Agnete
    Søborg Frida
    2006
    2008
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:58:965
    3Bach Nielsen Marie
    Hjorth Korneliussen Karla
    2007
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    2:06:051
    4Kildahl Emile
    Søndergaard Emilie
    2007
    2007
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:09:158
    5Poser Anja
    Trudslev Frida
    2006
    2007
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    Odense
    Odense Kajakklub
    2:12:853
    6Christensen Ellen
    Skov Rose
    2006
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    2:15:466
  • 96
    Lør EM
    16:55
    U18
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qwist Anna
    SKLANICZ Judit
    2007
    2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    2:33:913
    2Dahl Finne Karen
    Lollike Maja
    2008
    2007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:49:761
  • 97
    Lør EM
    16:59
    Senior
    Officiel
    7
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Aastrand Jørgensen Emma
    Hauge Matthiesen Frederikke
    1996
    2000
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:51:214
    2Milthers Sara
    Jensen Katrine
    2002
    2003
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:52:072
    3Bonney Emily
    Find Hansen Anna
    2005
    2002
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:57:087
    4Bach Nielsen Siri
    Søborg Asta
    2005
    2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    2:05:318
    5Jacobsen Nanna
    Christensen Astrid
    2005
    2003
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    2:06:393
    6Faurschou Caroline Emilie
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    WTH
  • 98
    Lør EM
    17:03
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Qvist Christian
    Langballe Karl-Emil
    2006
    2007
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:43:154
    2Pors Vestergaard Aksel
    Andersen Sune
    2006
    2007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:45:299
    3Juul Marcus
    Østergaard Mikkel
    2006
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:45:374
    4Valgren Tobias
    Maigaard Magnus
    2006
    2006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:45:527
    5Klöckner Danilo
    Schneider Moritz
    2006
    2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    1:47:300
    6Boes Askaa Alfred
    Poulsen Albert
    2006
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:49:812
    7Holm Nielsen Christian
    Kjær Malthe
    2007
    2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:51:592
    8Blomgren-Hansen Frederik
    Meyer Hakon
    2007
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:51:872
    9Vilsmark Jonas
    Madsen Kristoffer
    2006
    2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Odense
    Odense Kajakklub
    1:55:863
  • 99
    Lør EM
    17:07
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Gairy Aasmul Victor
    Sibbersen Magnus
    1999
    2001
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    1:34:680
    2Bro Madsen Lasse
    Graversen Morten
    1994
    1996
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:34:697
    3Bock Gustav
    Knudsen Rasmus
    2002
    2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:37:292
    4Skau Toftgaard Gustav
    Jørgensen Valdemar
    2005
    2003
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:39:460
    5Barnewitz Dürr Jonas
    Kamper Kristensen Kristian
    2005
    2003
    Holte
    Holte Roklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:39:765
    6Bryde Philip
    Kristensen Jeppe
    2002
    2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:41:345
    7Dagnæs Jonathan
    Vilandt Rasmussen Frederik
    1997
    1996
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:41:718
    8Hansen Mikkel
    Borggaard Jeppe
    2004
    2005
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:43:575
    9Dekker Milan
    Linde Rik
    2001
    2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    1:44:453
  • 100
    Lør EM
    17:11
    Senior
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Scales William
    Ravn Neve Kristoffer
    2002
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:52:418
    2Nagy Peter
    Birch Johansson William
    1987
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:54:953
  • 101
    Lør EM
    17:21
    U16
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Hinge Frida
    Stoubæk Karen
    Knudsen Clara
    Yde Naomi
    2008
    2009
    2009
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:59:790
    2Valggreen Maya
    Fabricius Marie
    Melsen Frida
    Thomsen Johanna
    2009
    2009
    2008
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    2:15:586
    3hald Kartrine
    Knudsen Laura
    Horst Clara
    Kristensen Ronja
    2009
    2009
    2009
    2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    3:46:441
  • 102
    Lør EM
    17:29
    U18
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Alsøer Caroline
    Noe Alberte
    Nielsen Agnete
    Bach Nielsen Marie
    2008
    2007
    2006
    2007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:55:387
    2Søndergaard Emilie
    Christensen Ellen
    Kildahl Emile
    Hjorth Korneliussen Karla
    2007
    2006
    2007
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:58:717
  • 103
    Lør EM
    17:37
    Senior
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Jensen Katrine
    Milthers Sara
    Olsen Julie
    Find Hansen Anna
    2003
    2002
    2001
    2002
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:41:374
    2Nielsen Karoline
    Nissen Signe
    Bonney Emily
    Bach Nielsen Siri
    2003
    2004
    2005
    2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    WTH
  • 104
    Lør EM
    17:45
    U18
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Pors Vestergaard Aksel
    Legart Qvist Jonathan
    Østergaard Mikkel
    Andersen Sune
    2006
    2007
    2006
    2007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:33:285
    2Maigaard Magnus
    Juul Marcus
    Langballe Karl-Emil
    Qvist Christian
    2006
    2006
    2007
    2006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:34:805
    3Poulsen Sofus
    Olsen Hugo
    Mørch Christoffer
    Dirchsen Alexander
    2008
    2008
    2007
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:57:649
  • 105
    Lør EM
    17:53
    Senior
    Officiel
    7
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Gairy Aasmul Victor
    Sibbersen Magnus
    Graversen Morten
    Bro Madsen Lasse
    1999
    2001
    1996
    1994
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:26:717
    2Hansen Mikkel
    Bryde Philip
    Bryde Nikolaj
    Blem Marcus
    2004
    2002
    2004
    2003
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:30:758
    3Barnewitz Dürr Jonas
    Kristensen Jeppe
    Kamper Kristensen Kristian
    Skau Toftgaard Gustav
    2005
    2000
    2003
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:31:173
    4Maretti Søren
    Rask Thorbjørn
    Skovsager Gustav
    Farstad Christian
    1997
    2000
    2000
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:32:363
    5 Jørgensen Valdemar
    Boddum Rasmus
    Vilandt Rasmussen Frederik
    Borggaard Jeppe
    2003
    2006
    1996
    2005
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    1:32:760
    6Schmidt Ludvig
    Gravlund William
    Bock Gustav
    Meng Gustav
    2002
    2000
    2002
    2001
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:37:661
    7Pold Mads
    Åkerlund William
    Dyrvig Larsen Anders
    Odgaard Jakobsen Palle
    2004
    2002
    2004
    2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Lemvig
    Lemvig Roklub
    1:41:996
  • 106
    Søn FM
    08:00
    U14
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Olsen Artur
    Mørch Ditlev
    FA-52010
    2010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    46:052
    2Kaarsberg Leander
    Petersen August
    FA-32010
    2010
    Nibe
    Nibe Roklub
    Nibe
    Nibe Roklub
    47:124
    3Lervang Tobias
    Lunow Ludvig
    FA-72010
    2011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    56:395
    4Vaabengaard Kruse Lukas
    Dreisig Victor
    SF-52011
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    58:540
    5Dalset Hofflund Saxe
    Rasmussen Alfred
    2011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    WTH
    6Hansen Sander
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    WTH
    7Rose Otto
    Hansen Julius
    2010
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    WTH
  • 107
    Søn FM
    08:03
    U14
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Rasmussen Mads
    Baastrup Viggo
    FA-42010
    2010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    47:837
    2Svalgaard Alexander
    Erichsen Samuel
    FA-62010
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    49:249
    3Kjærhus Asger
    Wetke Gustav
    FA-22010
    2011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    50:585
    4Nielsen Mathias
    Hansen Lukas
    SF-42011
    2011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    50:952
    5Schunk Arian
    Ravn Rasmus
    SF-32011
    2011
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    59:670
    6Kromann sander
    Baroudy David
    SF-72011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    1:00:863
  • 108
    Søn FM
    08:06
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Knudsen Rasmus
    SF1-52000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    38:067
    2Sibbersen Magnus
    SF3-62001
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    39:435
    3Kamper Kristensen Kristian
    SF2-62003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    40:085
    4Frederiksen Daniel
    SF2-22000
    Århus Å
    Århus Å Kajakklub
    42:282
    5Cenni Pedersen Jacob
    SF1-82005
    Holte
    Holte Roklub
    42:932
    6Pa Nicco
    SF3-12000
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    43:242
    7Uhrenholt Sebastian
    SF/OUT1997
    Sundby
    Sundby Kajakklub
    47:900
    8Vilandt Rasmussen Frederik
    1996
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    WTH
  • 109
    Søn FM
    08:09
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bro Madsen Lasse
    SF2-51994
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    38:323
    2Lolk-Hansen Asbjørn
    SF1-41999
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    39:426
    3Gairy Aasmul Victor
    SF3-31999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    40:433
    4Dekker Milan
    SF3-72001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    40:491
    5Hartmann Gersbøll Oscar
    SF2-82005
    Holte
    Holte Roklub
    41:661
    6Borggaard Jeppe
    SF1-12005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    44:491
    7Guldberg Mikkel
    SF/OUT2001
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    45:949
    8Schaufuss Oskar
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    WTH
  • 110
    Søn FM
    08:12
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Schult Jensen Simon
    SF3-41999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    37:662
    2Bock Gustav
    SF1-62002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    38:050
    3Åkerlund William
    SF2-32002
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    40:135
    4Ott Ilja
    SF2-72004
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    41:043
    5Lebeda Bohdan
    SF1-22005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    42:380
    6Linde Rik
    SF3-82005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    42:613
    7Kjærbo Esben
    SF/OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    42:780
    8Kristensen Jeppe
    2000
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    WTH
  • 111
    Søn FM
    08:15
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Farstad Christian
    SF3-52000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    39:226
    2Barnewitz Dürr Jonas
    SF2-42005
    Holte
    Holte Roklub
    39:646
    3Skovsager Gustav
    SF1-32000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    39:738
    4Gravlund William
    SF1-72000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    39:851
    5Hansen Mikkel
    SF3-22004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    41:881
    6Pold Mads
    SF2-92004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    42:968
    7Molin Frederik
    SF/OUT2005
    361
    361 Kano og Kajakklub
    46:648
    8Quiel Philipp
    2005
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    WTH
  • 112
    Søn FM
    08:21
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Hauge Matthiesen Frederikke
    FA-52000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    43:991
    2Faurschou Caroline Emilie
    FA-32000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    44:766
    3Nielsen Karoline
    FA-72003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    45:113
    4Find Hansen Anna
    SF-52002
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    45:441
    5Nissen Signe
    SF-62004
    361
    361 Kano og Kajakklub
    46:311
    6Søborg Asta
    SF-22005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    48:743
    7Jacobsen Nanna
    SF-82005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    50:628
    8Knudsen Nicolina
    SF-9/OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    51:046
  • 113
    Søn FM
    08:24
    Senior
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Milthers Sara
    FA-42002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    43:084
    2Jensen Katrine
    FA-62003
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    43:484
    3Nyvang Iversen Bolette
    FA-21997
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    43:614
    4Olsen Julie
    SF-42001
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    44:649
    5Bonney Emily
    SF-32005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    46:716
    6Bach Nielsen Siri
    SF-72005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    50:527
    7Zwisler Naja
    SF-12005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    55:857
  • 114
    Søn FM
    08:24
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Kjærhus Anton
    Jensen Anton
    FA-52008
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    39:071
    2Nørgaard Jensen David
    Nissen Magnus
    FA-32008
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    39:186
    3Molin Andreas
    Reckendorff Pilemand Malthe
    FA-72008
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    41:331
    4Bloch Hans
    Hald Laurits
    SF-52009
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    43:856
    5Poulsen Sofus
    Olsen Hugo
    SF-62008
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    49:254
    6Rye Jørgensen Micas
    Pedersen Lasse
    2009
    2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    DSQ
  • 115
    Søn FM
    08:27
    U16
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Klitte Rasmus
    Bacher-Terkelsen Christian
    FA-42008
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    40:481
    2Westergaard Alexsander
    Andreasen Anton
    FA-62008
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    41:016
    3Børresen Johannes
    Sundbye-Knudsen Nilas
    FA-22008
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    43:887
    4Nissen Anton
    Kipling Luca
    SF-42008
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    44:859
    5Løvborg Christian-Emil
    Søndergaard Emil
    SF-32009
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    45:022
    6Christensen Felix
    Kruse Mathias
    SF-72008
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    49:724
  • 116
    Søn FM
    08:30
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Yde Naomi
    FA-52009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    52:320
    2Knudsen Clara
    FA-32009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    53:210
    3Valggreen Maya
    FA-72009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    55:012
    4Vestergaard Astrid
    SF-52008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    57:053
    5Fabricius Marie
    SF-62009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    57:558
    6Thomsen Johanna
    SF-22010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    58:968
    7 Krüger Nadia Scheel
    SF-82009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:12:143
    8hald Kartrine
    SF-9/OUT2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:12:581
    9Horst Clara
    OUT2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:12:773
  • 117
    Søn FM
    08:33
    U16
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Søborg Frida
    FA-42008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    49:857
    2Stoubæk Karen
    FA-62009
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    51:922
    3Hinge Frida
    FA-22008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    54:380
    4Melsen Frida
    SF-42008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    56:582
    5Hansen Lisa
    SF-32010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:00:975
    6Kristensen Ronja
    SF-72009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:13:383
    7Tuxen Thea
    SF-12008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:14:056
    8Bigum Frida
    SF-9/OUT2008
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    1:14:311
  • 118
    Søn FM
    08:36
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Pors Vestergaard Aksel
    FA-52006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    40:627
    2Andersen Sune
    SF1-52007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    41:092
    3Noack Leon
    SF2-62006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    41:547
    4Klöckner Danilo
    SF1-72006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    42:077
    5Boes Askaa Alfred
    SF2-72006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    42:755
    6Jensen Cornelius
    SF1-12007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    44:032
    7Salomon Thing Isak
    SF2-12007
    Holte
    Holte Roklub
    44:495
    8Kjær Malthe
    OUT2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    44:980
    9Honoré Sebastian
    2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    WTH
  • 119
    Søn FM
    08:44
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Rask Sebstian
    FA-42006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    40:314
    2Boddum Rasmus
    SF2-52006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    41:147
    3Poulsen Albert
    SF1-42006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    42:827
    4Valgren Tobias
    SF2-32006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    43:177
    5Holm Nielsen Christian
    SF1-22007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    43:517
    6Nielsen Daniel
    SF2-82006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    43:614
    7Madsen Kristoffer
    SF1-92006
    Odense
    Odense Kajakklub
    44:049
    8Vilsmark Jonas
    OUT2006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    44:494
    9Blomgren-Hansen Frederik
    OUT2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    45:512
  • 120
    Søn FM
    08:47
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Juul Marcus
    FA-62006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    40:706
    2Østergaard Mikkel
    SF2-42006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    41:628
    3Langballe Karl-Emil
    SF1-62007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    41:773
    4Maigaard Magnus
    SF1-32006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    42:208
    5Romanovich Nikita
    SF2-22006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    42:391
    6Qvist Christian
    SF1-82006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    42:533
    7Schneider Moritz
    SF2-92006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    43:733
    8Mittag Søren
    OUT2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    46:631
    9Dirchsen Alexander
    OUT2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    55:739
  • 121
    Søn FM
    08:50
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nielsen Agnete
    FA-52006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    50:241
    2Poser Anja
    FA-32006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    50:871
    3Kildahl Emile
    FA-72007
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    51:196
    4Christensen Ellen
    SF-52006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    53:586
    5Eline Reinholdt Olesen Andrea
    SF-62007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    55:006
    6Trudslev Frida
    SF-22007
    Odense
    Odense Kajakklub
    55:363
    7Højdam Karen
    SF-82007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    57:416
  • 122
    Søn FM
    08:53
    U18
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Noe Alberte
    FA-42007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    47:705
    2Alsøer Caroline
    FA-62008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    49:935
    3Hjorth Korneliussen Karla
    FA-22006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    50:470
    4Søndergaard Emilie
    SF-42007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    50:760
    5Bach Nielsen Marie
    SF-32007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    50:870
    6Skov Rose Marie
    SF-72006
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    57:213
  • 123
    Søn FM
    08:56
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Petersen August
    FA-52010
    Nibe
    Nibe Roklub
    50:365
    2Mørch Ditlev
    SF1-52010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    52:167
    3Baastrup Viggo
    SF2-62010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    55:860
    4Krintel Malte
    SF1-72012
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    57:833
    5Hansen Lukas
    SF2-72011
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    59:200
    6Erichsen Samuel
    SF1-12010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    1:00:420
    7Ravn Rasmus
    SF2-12011
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:01:278
    8Vaabengaard Kruse Lukas
    OUT2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    1:03:606
    9Dreisig Victor
    OUT2011
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:07:833
  • 124
    Søn FM
    08:59
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nielsen Mathias
    FA-42011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    51:669
    2Kaarsberg Leander
    SF2-52010
    Nibe
    Nibe Roklub
    55:349
    3Drewsen Alexander
    SF1-42010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    55:567
    4Rose Otto
    SF2-32010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    58:617
    5Lervang Tobias
    SF1-22010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:00:890
    6Baroudy David
    SF2-82011
    Holte
    Holte Roklub
    1:12:488
    7Hansen Julius
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    WTH
    8Rasmussen Alfred
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    WTH
    9Wall Andy
    2010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    WTH
  • 125
    Søn FM
    09:02
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Olsen Artur
    FA-62010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    50:967
    2Hansen Sander
    SF2-42010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    52:305
    3Kjærhus Asger
    SF1-62010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    55:613
    4Rasmussen Mads
    SF1-32010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    56:340
    5Svalgaard Alexander
    SF2-22010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    56:600
    6Lunow Ludvig
    SF1-82011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:01:055
    7Dalset Hofflund Saxe
    SF2-92011
    Holte
    Holte Roklub
    1:02:521
    8Schunk Arian
    OUT2011
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:10:226
    9Wetke Gustav
    2011
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    WTH
  • 126
    Søn FM
    09:17
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bock Gustav
    Knudsen Rasmus
    FA-52002
    2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    35:425
    2Maretti Søren
    Rask Thorbjørn
    FA-31997
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    35:863
    3Farstad Christian
    Gravlund William
    FA-72000
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    36:083
    4Borggaard Jeppe
    Barnewitz Dürr Jonas
    SF-52005
    2005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    36:393
    5Blem Marcus
    Hansen Mikkel
    SF-62003
    2004
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    37:960
    6Pa Nicco
    Frederiksen Daniel
    SF-22000
    2000
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    Århus Å
    Århus Å Kajakklub
    39:570
    7Molin Frederik
    Dirchsen Alexander
    SF-82005
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    46:838
  • 127
    Søn FM
    09:20
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Sibbersen Magnus
    Gairy Aasmul Victor
    FA-42001
    1999
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    36:915
    2Linde Rik
    Dekker Milan
    FA-62005
    2001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    37:387
    3Lebeda Bohdan
    Romanovich Nikita
    FA-22005
    2006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    38:505
    4Pold Mads
    Nielsen Daniel
    SF-42004
    2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    39:292
    5Cenni Pedersen Jacob
    Hartmann Gersbøll Oscar
    SF-32005
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    47:255
    6Ott Ilja
    Quiel Philipp
    2004
    2005
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    WTH
    7Åkerlund William
    Schaufuss Oskar
    2002
    2003
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    WTH
    8Bryde Philip
    Kristensen Jeppe
    2002
    2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    WTH
  • 128
    Søn FM
    09:23
    U16
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Molin Andreas
    SF1-52008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    43:474
    2Westergaard Alexsander
    SF3-62008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    44:682
    3Børresen Johannes
    SF2-62008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    45:859
    4Bach Albert
    SF2-22008
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    45:919
    5Kruse Mathias
    SF1-82008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    48:632
    6Rye Jørgensen Micas
    SF3-12009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    49:955
    7Olsen Hugo
    SF/OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    52:557
    8Jeppesen Andreas
    OUT2009
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    56:377
  • 129
    Søn FM
    09:26
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nørgaard Jensen David
    SF2-52008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    48:602
    2Karki Mailo
    SF1-42010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    48:672
    3Andreasen Anton
    SF3-32008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    48:770
    4Løvborg Christian-Emil
    SF3-72009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    48:917
    5Barody Marcus
    SF2-82008
    Holte
    Holte Roklub
    49:712
    6Søndergaard Emil
    SF1-12009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    50:895
    7Pedersen Lasse
    SF/OUT2009
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    52:110
  • 130
    Søn FM
    09:29
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Jensen Anton
    SF3-42008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    44:331
    2Nissen Magnus
    SF1-62008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    46:671
    3Ståhl Bertram
    SF2-32008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    47:256
    4Sundbye-Knudsen Nilas
    SF2-72009
    Holte
    Holte Roklub
    47:926
    5Kipling Luca
    SF1-22009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    48:729
    6Christensen Felix
    SF3-82008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    51:799
    7Poulsen Sofus
    SF/OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    53:927
  • 131
    Søn FM
    09:32
    U16
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bacher-Terkelsen Christian
    SF3-52008
    Holte
    Holte Roklub
    42:795
    2Klitte Rasmus
    SF2-42008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    44:025
    3Hald Laurits
    SF1-32009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    44:550
    4Kjærhus Anton
    SF1-72008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    45:342
    5Reckendorff Pilemand Malthe
    SF3-22009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    45:572
    6Bloch Hans
    SF2-92009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    47:605
    7Nissen Anton
    SF/OUT2008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    48:578
  • 132
    Søn FM
    09:38
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Olsen Julie
    FA-82001
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    44:110
    2Find Hansen Anna
    FA-12002
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    45:163
    3Nissen Signe
    FA-92004
    361
    361 Kano og Kajakklub
    45:815
    4Bonney Emily
    OUT2005
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    45:863
    5Søborg Asta
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    48:540
    6Bach Nielsen Siri
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    48:730
    7Knudsen Nicolina
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    50:361
    8Jacobsen Nanna
    OUT2005
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    50:938
    9Zwisler Naja
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    55:631
  • 133
    Søn FM
    09:41
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Fabricius Marie
    FA-82009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    54:238
    2Melsen Frida
    FA-12008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    54:493
    3Vestergaard Astrid
    FA-92008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    55:410
    4Thomsen Johanna
    OUT2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    55:778
    5Hansen Lisa
    OUT2010
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    57:565
    6hald Kartrine
    OUT2009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    1:10:521
    7Tuxen Thea
    OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:11:343
    8Kristensen Ronja
    OUT2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:11:596
    9 Krüger Nadia Scheel
    OUT2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    1:12:456
  • 134
    Søn FM
    09:44
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Langballe Karl-Emil
    FA-32007
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    40:839
    2Qvist Christian
    FA-82006
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    40:952
    3Andersen Sune
    FA-12007
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    40:964
    4Maigaard Magnus
    FB-52006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    41:054
    5Klöckner Danilo
    FB-32006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    41:354
    6Poulsen Albert
    FB-72006
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    42:202
    7Madsen Kristoffer
    FB-12006
    Odense
    Odense Kajakklub
    42:837
    8Holm Nielsen Christian
    FB-9/OUT2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    42:917
    9Jensen Cornelius
    OUT2007
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    43:717
  • 135
    Søn FM
    09:47
    U18
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Boddum Rasmus
    FA-72006
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    40:564
    2Valgren Tobias
    FA-22006
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    40:654
    3Noack Leon
    FA-92006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    40:872
    4Østergaard Mikkel
    FB-42006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    41:159
    5Boes Askaa Alfred
    FB-62006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    41:779
    6Nielsen Daniel
    FB-22006
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    42:034
    7Romanovich Nikita
    FB-82006
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    43:424
    8Schneider Moritz
    FB-9/OUT2006
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    44:049
    9Salomon Thing Isak
    OUT2007
    Holte
    Holte Roklub
    46:607
  • 136
    Søn FM
    10:00
    U18
    Officiel
    7
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bach Nielsen Marie
    FA-82007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    51:098
    2Søndergaard Emilie
    FA-12007
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    52:150
    3Christensen Ellen
    FA-92006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    53:421
    4Eline Reinholdt Olesen Andrea
    OUT2007
    361
    361 Kano og Kajakklub
    54:811
    5Skov Rose Marie
    OUT2006
    Skovshoved
    Skovshoved Roklub
    55:388
    6Højdam Karen
    OUT2007
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    56:003
    7Trudslev Frida
    OUT2007
    Odense
    Odense Kajakklub
    56:751
  • 137
    Søn FM
    10:03
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Knudsen Rasmus
    FA-52000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    38:306
    2Skovsager Gustav
    FA-32000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    38:841
    3Bock Gustav
    FA-82002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    38:928
    4Lolk-Hansen Asbjørn
    FB-51999
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    39:368
    5Gravlund William
    FB-72000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    40:026
    6Borggaard Jeppe
    FB-22005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    42:011
    7Lebeda Bohdan
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    42:669
    8Cenni Pedersen Jacob
    OUT2005
    Holte
    Holte Roklub
    43:114
    9Kjærbo Esben
    OUT2005
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    44:801
  • 138
    Søn FM
    10:06
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bro Madsen Lasse
    FA-41994
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    38:882
    2Kamper Kristensen Kristian
    FA-72003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    39:315
    3Barnewitz Dürr Jonas
    FA-12005
    Holte
    Holte Roklub
    39:322
    4Åkerlund William
    FB-62002
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    40:012
    5Ott Ilja
    FB-32004
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    40:782
    6Frederiksen Daniel
    FB-12000
    Århus Å
    Århus Å Kajakklub
    41:630
    7Hartmann Gersbøll Oscar
    OUT2005
    Holte
    Holte Roklub
    41:995
    8Pold Mads
    OUT2004
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    42:600
    9Guldberg Mikkel
    OUT2001
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    45:007
  • 139
    Søn FM
    10:09
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Schult Jensen Simon
    FA-61999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    38:141
    2Sibbersen Magnus
    FA-22001
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    38:971
    3Gairy Aasmul Victor
    FA-91999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    39:253
    4Farstad Christian
    FB-42000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    39:271
    5Dekker Milan
    FB-82001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    40:176
    6Hansen Mikkel
    FB-92004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    41:613
    7Pa Nicco
    OUT2000
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    43:254
    8Linde Rik
    OUT2005
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    43:881
    9Molin Frederik
    OUT2005
    361
    361 Kano og Kajakklub
    46:851
  • 140
    Søn FM
    10:15
    U14
    Officiel
    8
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Erichsen Samuel
    FA-32010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    51:427
    2Mørch Ditlev
    FA-82010
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    52:447
    3Kjærhus Asger
    FA-12010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    53:850
    4Rasmussen Mads
    FB-52010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    54:067
    5Drewsen Alexander
    FB-32010
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    56:060
    6Krintel Malte
    FB-72012
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    56:710
    7Lunow Ludvig
    FB-12011
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:00:558
    8Lervang Tobias
    FB-9/OUT2010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    1:00:663
  • 141
    Søn FM
    10:18
    U14
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Baastrup Viggo
    FA-72010
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    51:052
    2Hansen Sander
    FA-22010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    51:937
    3Svalgaard Alexander
    FA-92010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    52:202
    4Kaarsberg Leander
    FB-42010
    Nibe
    Nibe Roklub
    54:955
    5Rose Otto
    FB-62010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    57:097
    6Hansen Lukas
    FB-22011
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    58:305
    7Ravn Rasmus
    FB-82011
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:02:820
    8Dalset Hofflund Saxe
    FB-9/OUT2011
    Holte
    Holte Roklub
    1:03:530
    9Baroudy David
    OUT2011
    Holte
    Holte Roklub
    1:11:195
  • 142
    Søn FM
    10:21
    U14
    Officiel
    4
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nielsen Mathias
    Hansen Lukas
    FA-82011
    2011
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    54:211
    2Schunk Arian
    Ravn Rasmus
    FA-12011
    2011
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    ARK
    Amager Ro- og Kajakklub
    1:00:061
    3Vaabengaard Kruse Lukas
    Dreisig Victor
    FA-92011
    2011
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    1:00:349
    4Kromann sander
    Baroudy David
    OUT2011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    1:02:281
  • 143
    Søn FM
    10:24
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Nissen Magnus
    FA-52008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    41:760
    2Kjærhus Anton
    FA-32008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    42:485
    3Molin Andreas
    FA-82008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    42:838
    4Hald Laurits
    FB-52009
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    42:930
    5Karki Mailo
    FB-72010
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    46:165
    6Nissen Anton
    FB-22008
    361
    361 Kano og Kajakklub
    47:363
    7Søndergaard Emil
    OUT2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    48:155
    8Kipling Luca
    OUT2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    48:423
    9Kruse Mathias
    OUT2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    48:946
  • 144
    Søn FM
    10:27
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Klitte Rasmus
    FA-42008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    43:497
    2Nørgaard Jensen David
    FA-72008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    44:235
    3Bloch Hans
    FA-12009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    44:747
    4Børresen Johannes
    FB-62008
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    46:157
    5Bach Albert
    FB-32008
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    47:285
    6Sundbye-Knudsen Nilas
    FB-12009
    Holte
    Holte Roklub
    47:312
    7Ståhl Bertram
    OUT2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    49:675
    8Barody Marcus
    OUT2008
    Holte
    Holte Roklub
    50:357
    9Pedersen Lasse
    OUT2009
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    54:093
  • 145
    Søn FM
    10:30
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bacher-Terkelsen Christian
    FA-62008
    Holte
    Holte Roklub
    41:893
    2Reckendorff Pilemand Malthe
    FA-22009
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    41:971
    3Jensen Anton
    FA-92008
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    42:718
    4Westergaard Alexsander
    FB-42008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    43:506
    5Andreasen Anton
    FB-82008
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    43:973
    6Løvborg Christian-Emil
    FB-92009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    46:488
    7Rye Jørgensen Micas
    OUT2009
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    50:624
    8Olsen Hugo
    OUT2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    52:081
    9Christensen Felix
    OUT2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    54:209
  • 146
    Søn FM
    10:45
    U12
    Officiel
    4
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Gregersen Silas
    Drengsgaard Lea
    2012
    2012
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    58:452
    2Isbrand Storm
    Løvborg Laura
    2012
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:00:052
    3 ASKAA Lilli
    Jørgensen Mads
    2012
    2012
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    1:01:950
    4Nielsen Alba
    Krintel Malte
    2013
    2012
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    DNF
  • 147
    Søn FM
    11:00
    Senior
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Birch Johansson William
    Scales William
    Scales Arthur
    Ravn Neve Kristoffer
    2002
    2002
    2006
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:41:949
    2Neve Kasper
    Stande Andersen Emil
    Scales Gustav
    Nagy Peter
    2005
    2005
    2005
    1987
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    1:57:700
  • 148
    Søn FM
    11:15
    U16
    Officiel
    5
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Bloch Hans
    Hald Laurits
    FA-82009
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    42:541
    2Løvborg Christian-Emil
    Søndergaard Emil
    FA-12009
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    43:606
    3Nissen Anton
    Kipling Luca
    FA-92008
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    44:686
    4Christensen Felix
    Kruse Mathias
    OUT2008
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    46:106
    5Poulsen Sofus
    Olsen Hugo
    OUT2008
    2008
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    48:188
  • 149
    Søn FM
    11:23
    U12
    Officiel
    2
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Farstad Sally-Nora
    Løvborg Laura
    Drengsgaard Lea
    Isbrand Storm
    2012
    2012
    2012
    2012
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:00:582
    2 ASKAA Lilli
    Fabricius Julie
    Jakobsen Lærke
    Nielsen Alba
    2012
    2012
    2012
    2013
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    1:08:493
  • 150
    Søn FM
    11:23
    Senior
    Officiel
    6
    PladsNavnProg.ÅrKlubResultat
    1Borggaard Jeppe
    Barnewitz Dürr Jonas
    FA-82005
    2005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    37:645
    2Blem Marcus
    Hansen Mikkel
    FA-12003
    2004
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    38:060
    3Pold Mads
    Nielsen Daniel
    FA-92004
    2006
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    38:813
    4Pa Nicco
    Frederiksen Daniel
    OUT2000
    2000
    Esrum
    Esrum Kajakklub
    Århus Å
    Århus Å Kajakklub
    39:035
    5Cenni Pedersen Jacob
    Hartmann Gersbøll Oscar
    OUT2005
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    41:441
    6Molin Frederik
    Dirchsen Alexander
    OUT2005
    2006
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    46:511
  • 151
    Søn EM
    12:33
    U14
    Officiel
    3
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Hansen Lisa
    Rye Jørgensen Clara
    Vaabengaard Kruse Sofie
    De Neergaard Alma
    2010
    2011
    2011
    2011
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    51:602
    2Christensen Frida
    Salomon Thing Selma
    Mørch Karoline
    SKLANICZ Reka
    2010
    2010
    2010
    2010
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    1:00:128
  • 152
    Søn EM
    12:43
    U14
    Officiel
    5
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Svalgaard Alexander
    Erichsen Samuel
    Kaarsberg Leander
    Petersen August
    2010
    2010
    2010
    2010
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Nibe
    Nibe Roklub
    Nibe
    Nibe Roklub
    44:507
    2Kjærhus Asger
    Rose Otto
    Olsen Artur
    Mørch Ditlev
    2010
    2010
    2010
    2010
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    45:705
    3Rasmussen Mads
    Baastrup Viggo
    Hansen Lukas
    Nielsen Mathias
    2010
    2010
    2011
    2011
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    47:240
    4Baroudy David
    Dalset Hofflund Saxe
    Kromann sander
    Vaabengaard Kruse Lukas
    2011
    2011
    2011
    2011
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    Holte
    Holte Roklub
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    56:950
    5Krintel Malte
    Schunk Arian
    Hansen Julius
    2012
    2011
    2010
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    WTH
  • 153
    Søn EM
    12:51
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Kjærhus Anton
    Jensen Anton
    2008
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    37:592
    2Nørgaard Jensen David
    Nissen Magnus
    2008
    2008
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    37:952
    3Molin Andreas
    Reckendorff Pilemand Malthe
    2008
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    37:954
    4Klitte Rasmus
    Bacher-Terkelsen Christian
    2008
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    38:027
    5Westergaard Alexsander
    Andreasen Anton
    2008
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    39:220
    6Bloch Hans
    Hald Laurits
    2009
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Limfjorden
    Kano og Kajakklubben Limfjorden
    40:172
    7Børresen Johannes
    Sundbye-Knudsen Nilas
    2008
    2009
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    Holte
    Holte Roklub
    42:877
    8Nissen Anton
    Kipling Luca
    2008
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    43:580
    9Løvborg Christian-Emil
    Søndergaard Emil
    2009
    2009
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    45:847
  • 154
    Søn EM
    12:54
    U16
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Søborg Frida
    2008
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    48:561
    2Stoubæk Karen
    2009
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    50:421
    3Yde Naomi
    2009
    361
    361 Kano og Kajakklub
    51:689
    4Hinge Frida
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    51:976
    5Knudsen Clara
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    52:686
    6Valggreen Maya
    2009
    Gladsaxe
    Gladsaxe Kano- og Kajakklub
    53:359
    7Vestergaard Astrid
    2008
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    55:114
    8Fabricius Marie
    2009
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    55:479
    9Melsen Frida
    2008
    Vejle Å
    Kano og Kajakklubben Vejle Å
    56:579
  • 155
    Søn EM
    12:57
    Senior
    Officiel
    8
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Nagy Peter
    1987
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    44:058
    2Ravn Neve Kristoffer
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    44:083
    3Birch Johansson William
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    44:745
    4Scales William
    2002
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    45:658
    5Scales Arthur
    2006
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    46:538
    6Stande Andersen Emil
    2005
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    48:031
    7Scales Gustav
    2005
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    48:393
    8Neve Kasper
    2005
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    51:418
  • 156
    Søn EM
    13:00
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Farstad Christian
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    39:834
    2Åkerlund William
    2002
    Pagaj
    Kajakklubben Pagaj
    40:416
    3Gravlund William
    2000
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    40:649
    4Dekker Milan
    2001
    Zwetplassers
    KV de Zwetplassers
    41:169
    5Lolk-Hansen Asbjørn
    1999
    NORD
    Kano og Kajakklubben NORD
    41:286
    6Borggaard Jeppe
    2005
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    41:446
    7Ott Ilja
    2004
    LKV Berlin
    LKV Berlin
    41:616
    8Hansen Mikkel
    2004
    Køge
    Køge Kano og Kajakklub
    41:971
    9Frederiksen Daniel
    2000
    Århus Å
    Århus Å Kajakklub
    42:604
  • 157
    Søn EM
    13:10
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Bro Madsen Lasse
    1994
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    37:366
    2Knudsen Rasmus
    2000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    37:398
    3Schult Jensen Simon
    1999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    37:956
    4Sibbersen Magnus
    2001
    Hvidovre
    Hvidovre Kajakklub
    38:611
    5Bock Gustav
    2002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    38:689
    6Skovsager Gustav
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    39:009
    7Gairy Aasmul Victor
    1999
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    39:384
    8Kamper Kristensen Kristian
    2003
    Nybro-Furå
    Nybro-Furå Kano- og Kajakklub
    39:719
    9Barnewitz Dürr Jonas
    2005
    Holte
    Holte Roklub
    40:426
  • 158
    Søn EM
    13:13
    Senior
    Officiel
    9
    PladsNavnÅrKlubResultat
    1Hauge Matthiesen Frederikke
    2000
    Lyngby
    Lyngby Kanoklub
    42:540
    2Nyvang Iversen Bolette
    1997
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    43:290
    3Milthers Sara
    2002
    Hellerup
    Hellerup Kajakklub
    43:545
    4Jensen Katrine
    2003
    Maribo
    Maribo Kajakklub
    43:635
    5Olsen Julie
    2001
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    44:197
    6Nielsen Karoline
    2003
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    45:257
    7Nissen Signe
    2004
    361
    361 Kano og Kajakklub
    45:947
    8Faurschou Caroline Emilie
    2000
    Silkeborg
    Silkeborg kajakklub
    46:227
    9Find Hansen Anna
    2002
    Vallensbæk
    Vallensbæk Kano og Kajak Club
    46:787
  • 159